ویژه های جمهوری اسلامی / تأیید 95 درصدی سخنان ظریف در خصوص جدی نبودن آمریکا در مقابل داعش

ویژه های جمهوری اسلامی / تأیید 95 درصدی سخنان ظریف در خصوص جدی نبودن آمریکا در مقابل داعش

جمهوری اسلامی / مخاطبان شبکه خبری العالم در شبکه‌های اجتماعی، که عرب هستند، سخنان دکتر "محمد جواد ظریف" را که گفته بود "آمریکا در مبارزه با داعش جدی نیست"،‌ مورد تأیید قرار دادند و 95 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی تأکید کردند که با سخنان ظریف موافق هستند. بسیاری از شرکت کنندگان در این نظرسنجی تأکید کردند که داعش ساخته و پرداخته آمریکا است. دقت در اظهارنظرهای انجام شده نشان می‌دهد افکار عمومی جهان عرب، از ماهیت دولت آمریکا به خوبی خبر دارد. یکی از این افراد گفت: "آمریکا به دنبال کنترل تحرکات داعش در محدوده‌ای است که برای این گروه ترسیم شده و قصد نابودی این گروه را ندارد." اظهار نظر دیگر اینست که "آمریکا دشمن ملتهای مظلوم است و در جنگ با داعش جدیت ندارد؛ به این دلیل که خودش داعش را به وجود آورده است". فرد دیگری پرسیده است: "آیا شیطان با شیطان می‌جنگد؟!!" سایر مخاطبان نیز گفته‌اند: اطمینانی به آمریکا نیست؛ این کشور فقط به دنبال منافع خودش است، و اگر منافع ایجاب کند همه هم پیمانانش را هم قربانی می‌کند. داعش و دشمن صهیونیستی از یک منشأ هستند. آمریکا به دنبال آن است که از داعش در رسانه‌های خود غول بسازد و بگوید که به دنبال همکاری با چند کشور برای مقابله با داعش است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژه های جمهوری اسلامی / تأیید 95 درصدی سخنان ظریف در خصوص جدی نبودن آمریکا در مقابل داعش» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X