چند درصد از کل دانشجویان در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند؟

چند درصد از کل دانشجویان در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند؟

باشگاه خبرنگاران/ از میزان ۴ میلیون دانشجوی سراسر کشور، چیزی حدود یک چهارم (یک میلیون نفر) در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند.
نجفی برزگر معاون فرهنگی اجتماعی پیام نور اظهار داشت: از میزان ۴ میلیون دانشجوی سراسر کشور بالغ بر یک چهارم آن در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند و این مایه مباهات و دلگرمی برای خانواده بزرگ پیام نور است.
وی گفت: با توجه به اینکه بیش از ۶۰ درصد دانشجویان کشور را دختران تشکیل می‌دهند لذا نقش‌ آموزشی و تربیتی دانشگاه پیام نور ایجاب می‌کند با نگاه تربیتی به این موضوع توجه کنند و به تربیت بانوانی موثر و اسلامی توجه ویژه‌ای داشته باشند.
وی افزود: دانشگاه پیام نور ۲۵ سال تاسیس خود را سپری می‌کند و یکی از اهداف این دانشگاه همواره تقویت ابعاد فرهنگی و منوط بر آمیزه‌های دینی بوده است.
وی یادآور شد: یکی از مهم‌ترین رویکردهای این دانشگاه استفاده از پتانسیل دانشجویان در فعالیت‌های قرآنی بوده است که این دانشگاه را در بین سایر دانشگاه‌ها در این زمینه سرآمد کرده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چند درصد از کل دانشجویان در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات