میشل عون: عرسال قبل از حضور حزب‌الله در سوریه مرکز لجستیک تروریست‌ها بود

میشل عون: عرسال قبل از حضور حزب‌الله در سوریه مرکز لجستیک تروریست‌ها بود

تسنیم/ رئیس جریان آزاد ملی گفت عرسال حتی قبل از ورود عناصر حزب‌الله به سوریه مرکز تامین مالی عناصر تروریست بوده است.

میشل عون رئیس جریان آزاد ملی لبنان دیشب در گفتگو با شبکه تلویزیونی او تی وی گفت: بسیاری به دنبال تمدید دوره کنونی پارلمان هستند، اما ما به دنبال انتخابات پارلمانی در زمان مقرر هستیم. ما از ابتدا مخالف تمدید بوده ایم و در این رابطه به شورای قانون اساسی نیز اعتراض کرده‌ایم و منتظر پاسخ آن هستیم.
وی در ادامه تاکید کرد: افکار عمومی اهل تسنن با من همراه نیست، به همین علت من هنوز برای ریاست جمهوری نامزد نشده ام، اما این بدان معنی نیست که آنها می توانند نامزدهای خود را بر من تحمیل کنند.
رئیس جریان آزاد ملی ادامه داد که در صورتی که دخالت عوامل خارجی و یا داخلی نبود، ما با جریان المستقبل به نتیجه رسیده بودیم. البته من نمی‌خواهم نام آنها را ببرم.
عون در مورد گزینه تمدید پارلمان گفت: معامله تمدید پارلمان انجام شده است، البته ما با انتخابات پارلمانی هم به شرطی موافقیم که مجلس جدید بتواند رئیس جمهور جدید را تعیین کند.
رئیس فراکسیون تغییر و اصلاح ادامه داد:رئیس جمهور باید از آزادی عمل برخوردار باشد تا بتوان نقش میانجی را ایفا کند، فرد وابسته قادر به تصمیم گیری نخواهد بود. رئیس جمهور باید نماینده ملت باشد.
وی در مورد ارتباط شورش عرسال با حضور عناصر حزب الله در سوریه نیز گفت که این شهر حتی قبل از ورود عناصر حزب الله به سوریه مرکز تامین مالی عناصر تروریست بوده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میشل عون: عرسال قبل از حضور حزب‌الله در سوریه مرکز لجستیک تروریست‌ها بود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X