آقای سیاسی! ماجرای یک میلیارد تومان چیست؟

آقای سیاسی! ماجرای یک میلیارد تومان چیست؟

خبر ورزشی/ علیرضا رحیمی به خاطر قهرمان‌بازی و ایستادن در مقابل مصوبه هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس از کار برکنار شد و حکم اخراجش را گرفت. او برای احقاق حق و گفتن حرف‌های باقی‌مانده به برنامه 90 رفت و حرف‌هایی زد که در مورد آن، بحث و جدل فراوانی به وجود آمد. خیلی‌ها او را بازنده این برنامه می‌دانند و نظرات زیادی در این خصوص وجود دارد. حالا با هم بخشی از حرف‌های رحیمی در برنامه 90 را می‌خوانیم:
از بساز بفروش‌ها معذرت می‌خواهم! قصد نداشتم به آنها را توهین کنم. وقتی من آمدم، بازیکنان پرسپولیس 14 میلیارد بابت فصل قبل طلب داشتند؛ البته این فقط مربوط به رویانیان نیست، او 10 میلیارد زمان حضورش داده بود و وقتی رفت بازی‌ها هنوز ادامه داشت. برای بستن تیم در فصل جدید 14 میلیارد بدهی داشتیم. 6 میلیارد هم برای قرارداد جدید باید می‌دادیم. 5 میلیارد پول داشتیم. یک میلیارد به سید جلال حسینی و مهرداد پولادی دادیم تا قرارداد ببندند. سید جلال گفت اول تسویه‌حساب، بعد قرارداد اما وقتی تسویه کردیم او را دیگر ندیدیم.قبل از شروع فصل گفتند علی دایی باید برود. تیم را با همکاری علی دایی بستم و اگر او نبود خیلی از بازیکنان می‌رفتند. صادقیان، بنگر، حقیقی و... آزاد بودند. محمود گودرزی به من می‌گفت علی دایی باید برود. حرف اول و آخر او همین بود که دایی برود. حالا تعجب می‌کنم خادم گفته وزیر از رفتن دایی ناراحت است. او 10 روز بعد از حضورم می‌گفت دایی باید برود.
روشی که آقایان برای برداشتن دایی دنبال کردند را قبول ندارم. همیشه عزل بوی انتقام می‌دهد. با دایی بارها صحبت کردم و یک‌بار هم به هیأت‌مدیره آمد. دایی می‌گفت اگر من را نمی‌خواهید می‌روم. چطور وقتی این حرف را می‌زند این برخورد را انجام دادند.خادم قبل از رفتن به خارج با من و سیاسی جلسه داشت و گفت چک اسپانسر پاس نشده و این یک هفته را مدیریت کنید. دوشنبه جلسه هیأت‌مدیره داشتیم، به سیاسی گفتم جلسه بگذاریم، گفت حرف خاصی وجود ندارد و نیازی به جلسه نیست. روز سه‌شنبه از دفتر سیاسی با من تماس گرفتند تا ساعت 13 جلسه اضطراری داریم. من جایی بودم، با وجود اینکه می‌توانستم به جلسه بروم اما احساس کردم توطئه در کار است. سیاسی سه‌شنبه شب زنگ زد و گفت کار واجب دارم اما من بازهم نرفتم. او ساعت 10 صبح باشگاه بود و گفت دیروز جلسه داشتیم و قرار شد علی دایی برکنار شود و اگر شما هم این کار را نکنید تو را هم برکنار می‌کنیم. من گفتم زیر بار این حرف که زور است، نمی‌روم.پیشنهاد دادم به علی دایی زنگ بزنند تا به باشگاه بیاید و خبر برکناری را به او بدهند. سیاسی رفت اتاق کناری تلفن زد، وقتی برگشت گفت دایی هرطور شده باید برکنار شود چراکه اگر بازی روز جمعه را ببرد دیگر نمی‌توانیم دایی را برکنار کنیم. گفتم به دایی بگویید شاید یک در هزار دایی گفت استعفا می‌دهم. من از ابتدا با این مسئله مخالف بودم. سیاسی دو روز قبل از اخراجم به من گفت با شما و دایی تیم را اداره می‌کنیم و کاری به کسی نداریم. این حرف را دو روز قبل از رفتن دایی زد.دایی در اسفندماه مصاحبه‌ای داشت که در آن اعلام کرد: «آقای روحانی! در دفتر وزیر صحبت‌ها شنود می‌شود.» مشکلات دایی با وزیر از آن موقع شروع شد. مطمئن بودم که با دایی رفتار خوبی نمی‌کنند و بحث شخصی بود. هیأت‌مدیره باید کمک مربی باشند نه اینکه از روز اول مخالف باشند. از ابتدا در جذب یار، تیم را ضعیف می‌کنید تا علی دایی ببازد و برکنار شود. هر دامی بگویید برایم گذاشتند، هر توطئه‌ای انجام دادند. اینها اعتقادی به علی دایی ندارند و مسئله شخصی دارند. من مقابل این مسائل ایستادم. گودرزی دو مشکل با من دارد؛ یکی اینکه علی دایی را برنداشتم و دوم اینکه از روحانی کمک خواستم. تا زمانی که 3 قوه دست به دست هم ندهند، مشکل پرسپولیس حل نمی‌شود. پرسپولیس 15 پرونده در فیفا دارد. 40-30 میلیارد بدهی به دارایی دارد.من نمی‌دانم چه کسی من را به پرسپولیس آورد، بهتر است این مورد را از گرشاسبی سؤال کنید!
آقای سیاسی از شما می‌پرسم چرا قصد داشتید یک میلیارد به من بدهید تا هزینه کنم؟ من به شما گفتم پول بریزید به حساب باشگاه ولی چرا شما گفتید پول را در گاوصندوق دفتر من می‌گذارید؟

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آقای سیاسی! ماجرای یک میلیارد تومان چیست؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X