علاقمندی ایتالیا برای سرمایه‌گذاری در ایران/ بررسی سرمایه‌گذاری ماشین‌آلات صنعتی ایتالیا در کرمان

علاقمندی ایتالیا برای سرمایه‌گذاری در ایران/ بررسی سرمایه‌گذاری ماشین‌آلات صنعتی ایتالیا در کرمان

ایسنا/ مدیر ورود هیات سرمایه‌گذاری ایتالیا به کشور گفت، با توجه به اینکه فرهنگ ایتالیا به فرهنگ ایران نزدیک است، این کشور علاقمند به همکاری و سرمایه گذاری در ایران است.

هوشنگ ابراهیمی در دیدار با معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان گفت: از 10 سال قبل با شرکت‌های ایرانی در حوزه های مختلف کار می کنیم.

وی افزود: در حوزه انرژی و ورود تکنولوژی، دانش فنی قطعات یدکی پروژه‌ها، انرژی های نو، خودروسازی و ... در ایران کار کرده ایم.

ابراهیمی تصریح کرد: تبلیغات ضدایرانی در اروپا بسیار بالاست و مسائل سیاسی تاثیر زیادی بر مسائل اقتصادی و تکنولوژی می گذارد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه فرهنگ ایتالیا به فرهنگ ایران نزدیک است، این کشور علاقمند به همکاری و سرمایه گذاری در ایران است.

همچنین محمدحسین مبشری، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان نیز در این دیدار گفت: استان کرمان پتانسیل های بسیاری دارند و می توانیم با ارتباط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، فعالیت های قابل توجهی انجام دهیم.

وی افزود: گروه ایتالیایی در ورود تکنولوژی و ماشین آلات می تواند همکاری کند تا در راه اندازی طرح ها و توسعه واحدهای اقتصادی استان و کشور به ما کمک کند.

مبشری تصریح کرد: ایتالیا به ویژه در ماشین آلات صنعت سنگ و فرآورده‌های این صنعت حرف زیادی برای گفتن دارد و می تواند به استان کرمان کمک کند و امیدواریم بتوانیم کار را انجام دهیم.

بررسی سرمایه‌گذاری ماشین‌آلات صنعتی ایتالیا در کرمان
مدیر ورود هیات های سرمایه گذاری خارجی به کشور گفت: ایتالیا از کشورهای دارای برند طراحی و صنعتی ماشین آلات است که در کرمان زمینه همکاری با آنها فراهم است.

جینو تساری در دیدار با معاون برنامه ریزی استاندار کرمان اظهار کرد: در مرحله اول می خواهیم مسائل مورد نیاز، مهم و تاثیرگذار استان را بدانیم و با آن ارتباط برقرار کنیم.

تساری تصریح کرد: برای ورود به بحث سرمایه گذاری مراحل مختلفی نیاز است و در مرحله اول شناخت اهمیت دارد و در برنامه منسجم می توانیم روش های همکاری و پیاده سازی را انجام دهیم و به صورت موثر کار کرد.

مدیر ورود هیات های خارجی به کشور گفت: با توجه به تبلیغات منفی و تحریم ها علیه ایران، هموطنان فکر می کنند اینجا اتفاقاتی مانند عراق می افتد و به سختی می توانیم آنها را متقاعد کنیم و بتوانیم تصمیم بگیریم.

تساری گفت: گروه ما کاملا برای هر گونه همکاری آماده است و برای همین مسئله آمده ایم و می خواهیم نیاز استان کرمان را بشناسیم و بش مورد نظر را مهیا کنم.

در این دیدار محمدرضا فتوت، معاون برنامه ریزی استانداری کرمان اظهار کرد: عزم مسئولان استان کرمان بر این است که با تیم های سرمایه گذاری ورودی به استان نهایت همکاری را داشته باشیم و آماده همکاری هستیم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «علاقمندی ایتالیا برای سرمایه‌گذاری در ایران/ بررسی سرمایه‌گذاری ماشین‌آلات صنعتی ایتالیا در کرمان » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X