پیوند عمیق رشته‌های دانشگاه با گروه معارف زمینه ساز تولید مقالات

پیوند عمیق رشته‌های دانشگاه با گروه معارف زمینه ساز تولید مقالات

خبرخون/ حمیدرضا خرم خورشید ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افزود: دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در کنار دانشگاههای علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی در تهران قرار دارد و هر چند از حیث اعضای هئیت علمی و کارهای آموزشی و پژوهشی آمار کمتری دارد اما فرق اساسی در نوع رشته هایی نظیر روانشناسی ، روانپزشکی، طب سالمندی مددکاری اجتماعی، اعتیاد ، رفاه اجتماعی و ...غیره است.
وی در ادامه با اشاره به خاص و کاربردی بودن رشته های دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خاطر نشان کرد: با حمایت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی می تواند با رویکرد دینی رشته های مذکور به تولید مقالات کاربردی پرداخت و در کنار سهم تولید مقالات شاهد رشد علمی جامعه و تحکیم پیوند حوزه و دانشگاه بود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیوند عمیق رشته‌های دانشگاه با گروه معارف زمینه ساز تولید مقالات» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X