ایران در Facebook/ تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد

ایران در Facebook/ تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد

آخرین خبر/ امروز 2 سوژه مهم صفحه کاربران شبکه اجتماعی را به خود اختصاص داد. موضوع اول بستری شدن رهبری در بیمارستان بود. شاید بتوان گفت از هر چند نوشته یکی به نحوی این موضوع را مورد بررسی قرار داده بود؛ از تصاویر گرفته تا نکاتی پیرامون پزشک رهبری، علت بستری و ... . از این میان محمد نوشت: پیامک صبحگاهی خبر انجام موفق عمل، شوکه‌ام می‌کند. گیج شده‌ام. پیامک های بعدی، دلگرم‌کننده‌اند. می‌خوانمشان و بهت‌زده‌ام. سیل پیامک ها جاری است. خوشحالم که حال اماممان خوب است. آفرین می‌گویم به مدیریت رسانه‌ای این عمل جراحی. عکس های دیدار رییس‌جمهور که منتشر می‌شود، بغض گلویم می‌ترکد. اشک ها از چشمهایم جاری می‌شود. طاقت دیدن محبوبم را روی تخت بیمارستان ندارم. همه تصویرهایی که از رهبرم در ذهن دارم، رژه می‌روند. یکی دیگر از نکاتی که پیرامون این موضوع به وفور یافت می شود، چند بیت شعر است: تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد، وجود نازکت آزرده گزند مباد/ سلامت همه آفاق در سلامت توست، به هیچ عارضه، شخص تو دردمند مباد/ جمال صورت و معنی ز امن صحت توست، که ظاهرت دژم و باطنت نژند مباد/ در این چمن چو درآید خزان به یغمایی، رهش به سرو سهی قامت بلند مباد/ در آن بساط که حُسن تو جلوه آغازد، مجال طعنه بدبین و بدپسند مباد/ هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بیند، بر آتش تو بجز جان او سپند مباد/ شفا ز گفته شکّرفشان حافظ جوی، که حاجتت به عِلاج گلاب و قند مباد/ پ.ن: سلامتی رهبر عزیزتر از جانمون، حمد شفا و صلواتی قرائت کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور سوار بر موتور سیکلت

سراغ سوژه دوم امروز شبکه های اجتماعی می رویم جایی که تصاویر مختلفی از محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور سوار بر موتور سیکلت منتشر شد. زینب در یکی از نظرها نوشت: "پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور با انتشار این عکس ها از محمد نهاوندیان در Facebook خود نوشت: «عصر امروز رییس دفتر رییس جمهور به دلیل رسیدگی به مشکلات و گفتگو با مراجعین در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان خراسان رضوی از همراهی با کاروان دولت جا ماند. برای رسیدن به جلسه دولت (که در حرم مطهر علی ابن موسی الرضا ع برگزار می شد) موتور سیکلت عبوری یکی از هموطنان مشهدی را ترجیح دادند." او در Commentی درPostش اعلام کرده که از روی موتور دیگری عکسبرداری کرده است! روشن نیز در همین رابطه نوشت: دوستان سلام ما همواره در نگاه مان مدیران چه دولتى وغیر دولتى را آدم هاى متشخص ومبادى آداب مى خواهیم وفکر نمى کنیم آنان نیز مثل ما گاهى کودک درون شان به غلیان مى افتد وفرق ندارد جلاد باشد یا مصلح .مهم آن است که مدیران و مردم تفهیم شود که دنبال ماشین دویدن ،عوام فریبى و مردم فریبى است.
ایمان سهرابی

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران در Facebook/ تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X