رئیس امور مهندسی مدیریت گازرسانی: بیش از 21 میلیون خانوار در کشور از نعمت گاز طبیعی برخوردارند

رئیس امور مهندسی مدیریت گازرسانی: بیش از 21 میلیون خانوار در کشور از نعمت گاز طبیعی برخوردارند

باشگاه خبرنگاران/ رئیس امور مهندسی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت، بیش از 21 میلیون و 600 هزار خانوار در کشور از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

به گزارش شانا، رئیس امور مهندسی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در جلسه هم اندیشی شرکتهای بهره بردار گاز استانی، گفت: شرکت ملی گاز ایران تمام تلاش خود را در بحث توسعه گازرسانی بکار بسته است.

مجتبی شیخ بهایی افزود: این شرکت به مقوله بهره برداری، اندازه گیری، سنجش دقیق گاز و ملزومات فیزیکی بهره برداری توجه ویژه ای دارد.

وی با اشاره به بهره مندی بیش از 21 میلیون خانوار از نعمت گاز، خاطرنشان کرد: همین امر حساسیت بهره برداری در شرکتهای گاز استانی را چندین برابر می کند.

به گفته وی، هم اکنون در حوزه بهره برداری شیوه های هماهنگی بین استانها وجود ندارد.
شیخ بهایی تاکید کرد: در این همایش باید شیوه های جدیدی در حوزه بهره برداری ارائه شود تا هزینه ها کاهش یابد.

وی با بیان اینکه در این همایش باید چالشهای این حوزه شناسایی و برای آنها راهکار ارائه شود، اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی این همایش حفظ و حراست از دارایی های فیزیکی بهره برداری، تعمیرات و نگهداری است.

وی ادامه داد: ارزیابی، مسائل ایمنی، اندازه گیری صحیح و دقیق گاز از دیگر مباحثی است که در این همایش باید به آن پرداخته شود.

به گفته رئیس امور مهندسی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، این شرکت با توجه به میزان بالای مصرف انرژی در کشور توجه ویژه ای به مسائل بهینه سازی مصرف سوخت دارد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس امور مهندسی مدیریت گازرسانی: بیش از 21 میلیون خانوار در کشور از نعمت گاز طبیعی برخوردارند » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X