منافقین پرچم دار مبارزه با تکفیری ها!؟

منافقین پرچم دار مبارزه با تکفیری ها!؟

مجاهدین/ متن پیش رو در مجاهدین منتشر شده و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

رهبر معظم انقلاب روز دوشنبه اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص مبارزه با تکفیری ها را پوچ، توخالی و جهت‌دار خواندند و با اشاره به سخنان وزیر امور خارجه و سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا که صراحتاً اعلام کرد از ایران برای مبارزه با تکفیری های داعش دعوت نخواهند کرد، تاکید کردند اینکه آمریکا از ایران برای حضور در یک کار خلاف و غلط دسته جمعی مایوس می‌شود، مایه‌ی افتخار ما است و افتخاری بالاتر از این، برای خود نمی‌دانیم.
اما چرا به فرموده رهبر معظم انقلاب اظهارات مقامات آمریکایی در زمینه مبارزه با داعش پوچ و مضحک است؟ پاسخ به این سئوال بسیار سهل و ساده است کافیست به رفتار دولتمردان آمریکا نظری افکنده شود.طی روزهای اخیر وب سایت خبری گروهک تروریستی منافقین انبوهی از خبر و گزارش را در زمینه تشکیل ائتلاف به اصطلاح جهانی مبارزه با تکفیری های داعش به رهبری آمریکا همچنین ضرورت مبارزه با گروه ترویستی داعش منتشر کرده است.

آیا مسخره تر از این وجود دارد که منافقین پرچم مبارزه با تکفیری ها را بالا گرفته اند؟ آیا می توان قبول کرد که حامیان نظامی مالی و سیاسی تروریست ها امروز خود میدان دار مبارزه با آن هستند؟ آیا مضحک تر از این وجود دارد که خود یک گروه تروریستی را به وجود بیاوری،خود از آن حمایت کنی و خود با آن مبارزه کنی؟ آمریکا، فرانسه، انگلیس، عربستان،اردن و قطر همگی هم در خلق داعش هم در حمایت از آن و هم در آموزش نیروهای آن دخالت داشته اند و حال با چه توجیهی به فکر مبارزه با تروریسم افتاده اند؟

اگر مبارزه با تروریسم پوچ و توخالی نیست چرا با گروه تروریستی منافقین و سرکردگان جنایتکار آن برخورد نمی شود؟ چرا سرکردگان این گروه تروریستی آزاد و رها در اروپا و آمریکا جولان می دهند؟ چرا لابی گران یک گروه تروریستی باید در کنگره آمریکا فعال باشند و به سناتورها پول بدهند؟ آیا این مضحک نیست که کم مانده است خود منافقین که آتش بیار معرکه تکفیری ها در اقدامات تروریستی چند ماه اخیر عراق دخالت داشته اند سردمدار مبارزه با داعش شوند؟

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منافقین پرچم دار مبارزه با تکفیری ها!؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X