آمادگی انگلستان برای ورود به بازار بیمه درمان ایران

آمادگی انگلستان برای ورود به بازار بیمه درمان ایران

تسنیم/ عضو هیئت مدیره انجمن علمی وتخصصی باروری و ناباروری ایران از اعلام آمادگی بیمه‌های انگلستان برای ورود به بازار بیمه ایران برای بیمه خدمات درمانی در رشته‌های چشم پزشکی، جراحی‌های قلب، ارتوپدی، IVF و درمان ناباروی خبر داد.

منصوره موحدین در تشریح پوشش بیشتر بیمه‌ها برای درمان زوج‌های نابارور اظهار داشت: به تازگی در حوزه توریست درمانی بیمه‌های برخی کشورهای پیشرفته مانند کشور انگلستان اعلام آمادگی کردند تا با مراکز درمانی ایران قرادادهای منعقد کنند، چون معتقدند کیفیت خدمات درمانی که در ایران ارائه می‌شود مانند کشور انگلستان است ولی هزینه‌ها بسیار پایین تر است.
وی در توضیح بیشتر عنوان کرد: مثلاً این بیمه‌های خارجی حاضر هستند که هزینه‌های رفت و آمد و اقامت بیمار را متقبل شوند و در ادامه تمام هزینه‌های خدمات درمانی را در ایران نیز پوشش دهند، چون معتقدند پوشش تمام این هزینه‌ها برای درمان بیمار کمتر از هزینه‌های درمانی در کشور انگلستان است.

موحدین ادامه داد: در این زمینه پیشنهاداتی از کشور انگلستان به ایران شده است، و گروهی هم به کشورمان آمدند و در حال مذاکره هستند، و بیشتر روی خدمات درمانی در ایران متمرکز شده اند که برای خارجی‌ها از نظر کیفیت خدمات و هزینه‌ها جذاب است که چشم پزشکی، جراحی‌های قلب، ارتوپدی، IVF و درمان ناباروی از آن جمله هستند.
وی تصریح کرد: این شرکت‌های بیمه خارجی بیشتر ترجیح می‌دهند که با بخش‌های خصوصی ایران قراداد منعقد کنند، برای اینکه هم تکلیف‌شان مشخص شود و از آن طرف بخش‌های دولتی برای انعقاد چنین قرا دادهای محدودیت‌های دارند، زیرا بیمه خارجی می‌تواند برای یک بیمار با مراکز درمان خصوصی ایران قراداد منعقد کنند تا بیمار به ایران اعزام شود، تا کارهای درمانی بیمار انجام شود و بیمار پس از بازگشت به کشور متبوع خود تمام هزینه‌ها توسط شرکت بیمه خارجی پرداخت شود.
عضو هیئت مدیره انجمن علمی وتخصصی باروری و ناباروری ایران خاطرنشان کرد: در این راستا این مقبولیت درمان‌های IVF در ایران باعث شده است که بیمه‌های خارجی نیز مقبولیت بسیاری برای همکاری پیدا کنند.
در این راستا معاون بیمه مرکزی ایران نیز چندی قبل از آغاز همکاری مجدد بیمه‌های ایرانی و خارجی پس از توافقات ژنو خبر داده بود، مبنی بر اینکه یک شرکت بیمه خارجی در بخش بیمه درمان در ایران فعالیت خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمادگی انگلستان برای ورود به بازار بیمه درمان ایران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X