تحویل بیست هزار واحد مسکونی به زنان سرپرست خانوار تا پایان امسال

تحویل بیست هزار واحد مسکونی به زنان سرپرست خانوار تا پایان امسال

واحد مرکزی خبر/ وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از تحویل 20 هزار واحد مسکونی ویژه معلولان و زنان سرپرست خانوار تا پایان امسال خبر داد.
علی ربیعی در حاشیه بازدید از کارگاه تولیدی زنان سرپرست خانوار در مرکز آموزش و توان بخشی حرفه ای معلولان کوروس گفت : این واحدها در سراسر کشور در دست احداث است که تا پایان سال 94 تحویل مددجویان می شود .
ربیعی با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی مسکن ویژه معلولان و زنان سرپرست خانوار نیز سال گذشته به افراد نیازمند تحویل داده شد ، افزود : با تفاهم دو وزارتخانه تعاون و راه و شهرسازی روند ساخت مجموعه مسکن های حمایتی بسیار جدی تر از قبل تداوم می یابد .
وی درباره بیمه زنان سرپرست خانوار نیز گفت : با توجه به اینکه بودجه حمایتی بیمه این زنان از محل منابع دولتی حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با مشکل روبرو و حذف شد، اما با استفاده از منابع داخلی بیمه همه زنان سرپرست خانواری که تحت حمایت هستند همچنان پرداخت می شود .
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود : توسعه بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار با توجه به طرحی که در شورای عالی دفاع ارائه می شود ، به صورت جدی دنبال خواهد شد .
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به همراه وزیر تعاون ، کار رو رفاه اجتماعی به مناسبت گرامیداشت روز زن امروز از مرکز آموزش و توانبخشی حرفه ای معلولان کوروس بازدید کردند .
در این مرکز 4 هزار پرونده وجود دارد که 360 مورد آن افراد معلول ضایعه نخاعی هستند .
سازمان بهزیستی در این مرکز به مددجویان تحت پوشش خدمات بیمه ای ، درمانی ، سند مالی و اشتغال ارائه می کند .
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از کارگاه جعبه سازی جواهرات که بیش از 30 نفر از معلولان و بانوان سرپرست خانوار در آن مشغول به کار هستند ، بازدید کردند .

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحویل بیست هزار واحد مسکونی به زنان سرپرست خانوار تا پایان امسال» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X