24ميليارد ريال از اعتبارات فاضلاب شهر دوگنبدان جذب شد

عنايت الله ويسي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: 154 ميليارد ريال اعتبار در سال94 به پروژه نيمه تمام فاضلاب شهر دوگنبدان اختصاص يافت.
وي بيان كرد: فاز اول تصفيه خانه فاضلاب شهر دوگنبدان با ظرفيت 25 هزار مترمكعب در شبانه روز تكميل شده است.
ويسي با بيان اينكه بيش از 80 ميليارد ريال اعتبار براي اجراي پروژه فاز اول تصفيه خانه فاضلاب دوگنبدان هزينه شده است، گفت: با اجراي فاز اول اين پروژه ملي شش هزار نفر از جمعيت شهر دوگنبدان از خدمات سيستم بهداشتي فاضلاب بهره مند شده اند.
وي اظهار داشت: عمليات اجرايي پروژه فاضلاب شهر دوگنبدان در سال 82 آغاز و با بهره برداري كامل از اين طرح 110 هزار نفر از جمعيت شهر دوگنبدان از خدمات سيستم بهداشتي فاضلاب بهره مند خواهند شد.
ويسي با اشاره به اينكه فاز دوم اين طرح ملي 67 درصد پيشرفت فيزيكي دارد، گفت: در صورت تامين اعتبار اين پروژه تا پايان امسال به بهره برداري خواهد رسيد.
رئيس اداره آب و فاضلاب شهري دوگنبدان گفت: 30 ميليارد ريال اعتبار براي فاز دوم تصفيه خانه فاضلاب دوگنبدان نياز است.
ويسي اظهار داشت: براي تكميل كل طرح شبكه جمع آوري و تصفيه خانه فاضلاب دوگنبدان اعتباري بيش از 580 ميليارد ريال اعتبار نياز است.
وي بيان كرد: متوسط توليد سرانه فاضلاب در انتهاي دوره طرح براي شهر دوگنبدان و شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران به ترتيب 160 و 350 ليتر براي هر نفر در شبانه روز در نظر گرفته شده است.
وي دبي متوسط فاضلاب را 246 ليتر در ثانيه و دبي حداكثر اين طرح را 600 ليتر در ثانيه ذكركرد.
شهرستان 120 هزار نفري گچساران در جنوب غربي كهگيلويه و بويراحمد قرار دارد.
2082/1662

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «24ميليارد ريال از اعتبارات فاضلاب شهر دوگنبدان جذب شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X