ارائه خدمات درمانی رایگان به بیمه شدگان تامین اجتماعی

ارائه خدمات درمانی رایگان به بیمه شدگان تامین اجتماعی

ایسنا/ سازمان تأمین اجتماعی تا پایان خرداد سال جاری با 352 مرکز درمانی ملکی در سراسر کشور به بیمه شدگان این سازمان خدمات درمانی رایگان ارائه کرده است.
بر اساس اعلام دفتر آمار و محاسبات اقتصادی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی،72 بیمارستان، 273 درمانگاه، مراکز دندانپزشکی و طب سالمندان از مراکز ملکی تأمین اجتماعی تا پایان خرداد سال 93 بوده که به مراجعان خدمات درمانی گوناگون ارائه کرده است.
بر این اساس، سازمان تأمین اجتماعی تا پایان خرداد سال 93 با دراختیار داشتن 113درمانگاه عمومی، 91 درمانگاه تخصصی، 63 پلی کلینیک، 5 مرکز دندانپزشکی و 7 دی کلینیک به بیماران و مراجعان به این مراکز، خدمات درمانی ارائه کرده است.
بر اساس این گزارش، تا پایان خرداد سال جاری، 8825 تخت فعال در مراکز درمانی تأمین اجتماعی وجود داشته و درصد اشغال تخت در مراکز ملکی این سازمان 9/70 درصد و متوسط اقامت بیمار (روز)67/2 درصد بوده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارائه خدمات درمانی رایگان به بیمه شدگان تامین اجتماعی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X