به وضعیت زنان ساکن در بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی رسیدگی می‌کنیم

به وضعیت زنان ساکن در بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی رسیدگی می‌کنیم

مهرخانه/ مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور زنان و خانواده درخصوص اقدامات این وزارتخانه در حوزه زنان گفت: در وزارت راه و شهرسازی آنچه در حوزه زنان از طرف هیئت دولت و مجلس شورای اسلامی‌ مصوب می‌شود را موظف به اجرا هستیم؛ چه در حوزه عائله‌مندی و چه در خصوص کاهش ساعت کاری و مرخصی بانوان.
سودابه احسانی با بیان این مطلب افزود: اجرای امور فرهنگی در راستای توانمندی زنان و تحکیم بنیاد خانواده، از اقداماتی است که در این وزارتخانه انجام می‌دهیم.
وی با تأکید بر اینکه حوزه فعالیت وزارت راه و شهرسازی فقط زنان شاغل در وزارتخانه نیست، افزود: در حال حاضر شرکت عمران بهسازی این وزارت‌خانه در حال نهایی‌کردن تفاهم‌نامه‌ای با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در خصوص وضعیت ساماندهی زنان در سکونت‌گاه‌های غیررسمی، زنان حاشیه‌نشین شهرها و زنان ساکن در بافت‌های فرسوده است و در واقع بخش گسترده فعالیت ما اختصاص به زنانی دارد که از خدمات وزارت راه و شهرسازی استفاده می‌کنند.
مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور زنان و خانواده ادامه داد: در حوزه درون‌سازمانی نیز برای زنان شاغل اقداماتی چون برگزاری کارگاه‌های ویژه تخصصی و آموزشی، حمایت از توانمندی‌های تخصصی زنان، برگزاری نمایشگاه‌های ویژه برای توانمندسازی آنها انجام داده‌ایم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «به وضعیت زنان ساکن در بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی رسیدگی می‌کنیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X