فرهنگ دفاعي بخشي از هويت فرهنگي ملت ايران است

به گزارش روز دوشنبه ايرنا از معاونت فرهنگي و تبليغات دفاعي ستاد كل نيروهاي مسلح ، حجت اله ايزدي تاكيد كرد: براي شناخت وتقويت اين هويت فرهنگ ملت بايد همواره كوشيد كه در اين راستا همايش ملي فرهنگ دفاعي در روز 26 ارديبهشت ماه جاري برگزار مي شود.
دبير علمي همايش ملي فرهنگ دفاعي، مفهوم شناسي و مباني نظري، ابعاد فرهنگ دفاعي، ابزارها و مولفه هاي فرهنگ دفاعي و مهندسي فرهنگي و آينده پژوهي را از موضوعات همايش ياد شده عنوان كرد.
ايزدي اظهار كرد: اين موضوعات پس از رايزني و تبادل نظر با جامعه دانشگاهي و فعالان و انديشمندان حوزه فرهنگي و دفاعي كشور و بر اساس راهبردهاي فرهنگ دفاعي و با نگاه به مقوله كاربردي و تاثيرگذار بر ارتقاء و تقويت شاخصه هاي فرهنگي، دفاعي كشور تدوين و معرفي شده است.
ايزدي افزود: برنامه هايي كه براي همايش ملي فرهنگ دفاعي طراحي و تعريف شده است استمرار خواهد يافت و ما در دبيرخانه همايش در جهت رسيدن به اهداف و برنامه هاي ترسيم شده با برگزاري جلسات مفيد و موثري كه با مراكز علمي و پژوهشي حوزه ودانشگاه داشته ايم به نتايج مطلوبي در اين زمينه دست يافته ايم.
دبير همايش فرهنگ دفاعي افزود: تاكنون بيش از يكصد مقاله علمي توسط صاحب نظران و پژوهشگران و انديشمندان عرصه فرهنگي و دفاعي كشور به دبيرخانه همايش ارسال شده است.
ايزدي ادامه داد: از اين تعداد آثار دريافت شده، تعداد90 مقاله پس از مطالعه و بررسي توسط اعضاء كميته علمي انتخاب شد كه در نظر است اين مقالات در سه جلد كتاب ارائه شود.
اجتمام **1996 **1776

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرهنگ دفاعي بخشي از هويت فرهنگي ملت ايران است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X