رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور: در نظام اسلامی خدمتگزاری به مردم وظیفه همگانی است

رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور: در نظام اسلامی خدمتگزاری به مردم وظیفه همگانی است

فارس/ رئیس سازمان زندانها گفت: هر سازمان باید متناسب با رسالت و مسئولیت هایی که دارد ساختار خود را پایه ریزی نماید و در تلاشیم با ایجاد بسترهای لازم شرایط را برای حضور مدیران جوان و همچنین استفاده از تجربیات مدیران با سابقه مهیا سازیم.

اصغر جهانگیر در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع طی سخنانی گفت: در دنیای امروز داشتن اطلاعات یکی از اصول موفقیت در عرصه مدیریت است و همه باید تلاش کنیم ضمن مطالعه دیروز و شناخت امروز راه را برای رسیدن به فردای بهتر هموار سازیم.
رئیس سازمان زندانها با تاکید بر اینکه داشتن اطلاعات جامع از ضروری ترین مباحث در امر مدیریت است گفت: یک مدیر باید اطلاعات کامل از گذشته سازمان و همچنین وضعیت حال داشته باشد تا بتواند برای آینده یک برنامه ریزی کامل طرح ریزی نماید.

وی استفاده از تجربیات گذشته را یکی از راهکارهای مهم در طرح ریزی آینده دانست و گفت: منظور از گذشته استفاده از تجربیات و مطالعه بر روی طرح ها و برنامه هاست نه درجا زدن و اینکه آینده ساختنی است نه یافتنی و باید برای تحقق اهداف در آینده از امروز برنامه ریزی های لازم را برمبنای تجربیات گذشته انجام دهیم.
مشاور رئیس دستگاه قضا در ادامه سخنان خود ضمن اعلام برای تشکیل دو شورا در قالب شورای برنامه ریزی و همچنین شورای فرهنگ و سلامت گفت: امروز مهمترین رسالت سازمان زندانها اصلاح و تربیت جسم و اندیشه زندانیان و توانمند ساختن آنها برای بازگشت سالم به جامعه است و این مستلزم برنامه ریزی های دقیق و کاربردی در این حوزه است که شورای فرهنگ و سلامت با این هدف بزودی فعال خواهد شد.

رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضاییه که در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل دفترارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان زندانها سخن می گفت با اشاره به بازنشستگی دو تن از مدیران توانمند سازمان گفت: خدمتگزاری در نظام اسلامی منوط به داشتن پست و جایگاه خاص نیست و همگان باید تا زنده هستیم خود را خدمتگزار نظام و مردم بدانیم.
اصغر جهانگیر با تاکید بر لزوم استفاده از مدیران جوان در عرصه های مدیریتی استفاده از تجربیات مدیران با سابقه را از ضروریات هر سازمان دانست و گفت: هر سازمان باید متناسب با رسالت و مسئولیت هایی که بر عهده دارد ساختار خود را پایه ریزی نماید و ما در تلاش هستیم با ایجاد بسترهای لازم شرایط را برای حضور مدیران جوان و همچنین استفاده از تجربیات مدیران با سابقه مهیا سازیم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور: در نظام اسلامی خدمتگزاری به مردم وظیفه همگانی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X