تمرکز بیشتر روی پلتفرم های سلامتی، ابزارهای پوشیدنی، واقعیت افزوده و موارد دیگر در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ

تمرکز بیشتر روی پلتفرم های سلامتی، ابزارهای پوشیدنی، واقعیت افزوده و موارد دیگر در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ

شهر سخت افزار/ ابزارها و اپلیکیشن های مربوط به سلامتی، واقعیت افزوده و خانه های هوشمند، زمینه هایی هستند که پیش بینی میشود در سال جاری بیشتر مورد توجه توسعه دهندگان و تولید کنندگان نرم افزارهای همراه قرار بگیرند. همه ی این موارد در کنفرانس امسال توسعه دهندگان سامسونگ مورد تمرکز قرار خواهد گرفت و افراد شرکت کننده در این کنفرانس مهندسان شرکت سامسونگ و شرکتهای دیگری که روی آنها تمرکز کرده اند خواهند بود. در این کنفرانس مواردی که به آنها اشاره کردیم مورد بحث و بررسی قرار میگیرند تا ایده های خوب ارائه شده بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا در آینده ابزارها و اپلیکیشن های مفید بیشتری طراحی و تولید شوند.

شعار امسال این کنفرانس"Connected Living. Connecting Developers" خواهد بود. شعاری که شامل همه ی موضوعات مورد تمرکز کنفرانس خواهد بود. کنفرانس که قرار است در Moscone West، مرکز مشهور برگزاری نمایشگاههای سانفرانسیسکو برگزار شود. این مرکز با فضای مناسبی که در اختیار دارد به سامسونگ اجازه میدهد تا فرصت بسیار خوبی برای ارائه دیدگاه خود در زمینه خانه هوشمند، موبایل و همه مواردی که به آنها اشاره کردیم، داشته باشد و همچنین توسعه دهندگان شرکت کننده در این کنفرانس مطمئناً با توجه به اینکه در همه زمینه ها پلتفرمی توسط سامسونگ ارائه شده، فرصت خوبی خواهند داشت که برای کار روی ایده خودشان پلتفرم تخصصی همان زمینه را داشته باشند.

البته سامسونگ با طراحی مجدد وب سایت کنفرانس خود به توسعه دهنده گان این امکان را میدهد تا برای شرکت در کنفرانس ثبت نام کنند و از موضوعاتی مورد بحث و اهداف کنفرانس مطلع شوند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمرکز بیشتر روی پلتفرم های سلامتی، ابزارهای پوشیدنی، واقعیت افزوده و موارد دیگر در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X