مجمع ملی خیران ازدواج و مسکن تشکیل می شود

مجمع ملی خیران ازدواج و مسکن تشکیل می شود

ایرنا/ معاون هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: مجمع ملی خیران ازدواج و مسکن تا دو ماه آینده ایجاد می شود.

حسین معتمدنیا روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: افراد نیکوکاردر کنار دولت برای امور جوانان و ازدواج فعالیت گسترده دارند که برهمین اساس طرح ایجاد مجمع ملی خیران ازدواج و مسکن تدوین شده است.
وی با بیان اینکه این مجمع در زمینه رفع مشکلات جوانان در امر ازدواج و تهیه مسکن فعلایت خواهد داشت ،اظهار کرد: با این اقدام مشکلات اولیه و اساسی جوانان از جمله مسکن و اشتغال رفع می شود.
وی ادامه داد: رفع این مشکلات و به تبع آن افزایش میزان ازدواج، نقش موثری در کاهش میزان آسیب های اجتماعی در جامعه دارد.

معاون هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان همچنین با اشاره به برگزاری سی و ششمین جلسه شورای عالی جوانان در آینده نزدیک گفت: پنجاه و دومین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان فردا در تهران برگزار می شود و برنامه های ارائه شده در این جلسه برای بازنگری و اصلاح در شورای عالی جوانان مورد بررسی قرار می گیرد.
وی بیان کرد: ایجاد مجمع ملی خیران ازدواج، برنامه های هفته ازدواج، چگونگی موج آفرینی و نمایش دستاوردهای دستگاه ها و نیز ارائه الگوی ازدواج موفق و آسان به هنگام و پایدار به جامعه در ستاد ملی ساماندهی با حضور معاونان وزرای دولت مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

معتمدنیا تصریح کرد: نظرهایی مبنی بر سنخیت نداشتن امور جوانان با بخش ورزش وجود دارد اما هنوز تصمیمی در راستای تفکیک جوانان از ورزش اتخاذ نشده است و امیدواریم با تدابیری که در دولت و مجلس اندیشیده می شود به نتیجه واحدی برسیم.
وی با بیان اینکه موضوعات مرتبط با امور جوانان و ازدواج در استان ها به ستاد ساماندهی امور جوانان محول شده است افزود: پیش از این 13 برنامه در ارتباط با امور جوانان تدوین شده بود که به تازگی این تعداد به 17 مورد اصلاح شده است.
وی وظیفه اصلی این ستاد را ایجاد هم افزایی میان ظرفیت های موجود در دستگاه های اجرایی استان ها و فعالیت آن ها برشمرد و اظهار کرد: همه چیز منوط به بودجه نیست و دستگاه ها ظرفیت های بسیاری دارند که با تجمیع و یکپارچه سازی آن ها بسیاری از مشکلات جوانان حل می شود.
معاون هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: فعالیت امور جوانان استان اصفهان افزایش یافته و اصفهان دغدغه بیشتری نسبت به سایر استان ها دارد و فرصت بیشتری را نیز صرف مباحث جوانان می کنند.
وی تاکید کرد: این امر جای امیدواری است و سایر ادارات کل استان اصفهان نیز باید از این ظرفیت بهره بگیرند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجمع ملی خیران ازدواج و مسکن تشکیل می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



{literal} {/literal}
X