ریس/ پیروزی مرسدس در خانه فراری

ریس/ پیروزی مرسدس در خانه فراری

دنده/ در سیزدهمین گرندپری فصل 2014، لوئیس همیلتون راننده تیم مرسدس توانست در رده اول از خط پایان عبور کند.
همیلتون که رقابت را از رده اول استارت کرده بود، در همان ابتدای مسابقه با مشکل ERS رو به رو شد و تا قبل از رسیدن به اولین پیچ 4 رده از دست داد. او اما تا قبل از اولین پیت استاپ ها توانست رده های از دست رفته را جبران کند و خود را به روزبرگ برساند که در رده اول مسابقه را پیش می برد. لوئیس بعد از انجام پیت استاپ سریع تر هم شد و در نتیجه اشتباهی که نیکو دو بار در اولین پیچ مونزا مرتکب شد، توانست از او سبقت گیری کند و بدین ترتیب باری دیگر در رده اول دیده شد.

همیلتون بعد از پیروزی در گرندپری بریتانیا، اینبار در ایتالیا توانست در رده اول مسابقه را تمام کند. او با کسب این نتیجه ششمین پیروزی خود را در این فصل رقم زد.
روزبرگ هم که در نتیجه مشکل همیلتون در استارت توانست رده اول را در رقابت دراختیار بگیرد، بعد از سبقت گیری هملتون از او، مسابقه آرامی را پشت سر گذاشت و در رده دوم از خط پایان گذشت. همیلتون با این برد، اختلاف خود را با روزبرگ در جدول قهرمانی فصل به عدد 7 رساند. از سوی دیگر، مرسدس هم بعد از گرندپری اتریش باری دیگر توانست مسابقه را با هر دو اتومبیل خود در رده های اول و دوم تمام کند.
نفر سوم این رقابت اما فلیپه ماسا راننده تیم ویلیامز بود. او که مسابقه را از رده چهارم آغاز کرده بود، بعد از اینکه توانست در استارت رده سوم را بدست آورد، تا پایان هم همین رده را حفظ کرد و برای اولین بار در این فصل بر روی سکوی قهرمانی دیده شد. ماسا آخرین بار در فصل 2013 و در گرندپری اسپانیا سکوی قهرمانی را تجربه کرده بود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ریس/ پیروزی مرسدس در خانه فراری» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X