۹۸ پزشک اردبیلی در مناطق محروم فعالیت دارند

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد پورفرضی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در تشریح اقدامات این دانشگاه در هتلینگ بیمارستان ها تصریح کرد: در راستای طرح تحول نظام سلامت خدمات درمانی در مناطق روستایی و محروم با افزایش چشمگیر مواجه است.

وی افزود: سال گذشته ۱۵۰ میلیارد رایل برای هتلینگ بیمارستان ها هزینه شده است و از آن جمله بسیاری از مشکلات کیفی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی رفع شده است.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با استخدام ۲۱۹ نفر کادر درمانی در سال گذشته رضایت مردم از کیفیت خدمات درمانی از ۷۰ درصد به ۹۱ درصد افزایش یافته است.

پورفرضی با تاکید به اینکه در راستای طرح تحول نظام سلامت بخش اعظم هزینه‌های درمانی توسط مرکر درمانی پرداخت می‌شود، متذکر شد: سال گذشته ۸۵۰ هزار نفر از شهروندان از خدمات کلینیک‌های دانشگاهی استفاده کرده‌اند.

وی با اشاره به استقرار متخصص در تمامی بیمارستان‌ها، افزود: متخصصیان در کلینیک‌ها با تعرفه دولتی خدمات ارائه می‌دهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با تاکید به تداوم برنامه‌های کیفی سازی خدمات درمانی اضافه کرد: امسال در نظر داریم ۴۸۰ تخت بیمارستانی را تجهیز کنیم.

پورفرضی به تجهیز امکانات درمانی بیمارستان‌ها نیز اشاره کرد و متذکر شد: مراکز درمانی متناسب با نیاز درمانی شهروندان تجهیز می شوند.

[ منبع این خبر سایت مهر-سلامت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۹۸ پزشک اردبیلی در مناطق محروم فعالیت دارند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-سلامت منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X