الاخبار فاش کر: درخواست برخی کشورهای عربی از رژیم صهیونیستی برای حمله به لبنان

الاخبار فاش کر: درخواست برخی کشورهای عربی از رژیم صهیونیستی برای حمله به لبنان

ایرنا/ روزنامه لبنانی« الاخبار» فاش کرد: مقاومت لبنان به اطلاعاتی دست یافته است که براساس آن برخی کشورهای عربی از رژیم اسراییل خواسته اند تا برای وارد کردن «ضربه های سخت» به حزب الله ، به لبنان حمله کند.

الاخبار در شماره روز چهارشنبه خود افزود که چند کشور عربی معروف به « محور اعتدال» به صهیونیست ها یادآور شده اند که اخیرا چند موشک از جنوب لبنان به شمال سرزمین های اشغالی شلیک شده و این بهترین توجیه برای حمله به لبنان است.
این روزنامه لبنانی تاکید کرد که کشورهای عربی به اصطلاح محور اعتدال اعلام کرده اند از هرگونه کمکی از جمله پرداخت هزینه کامل جنگ علیه حزب الله لبنان کوتاهی نخواهند کرد.
محور به اصطلاح اعتدال به برخی کشورهای عربی مخالف « محور مقاومت ضد صهیونیستی » در منطقه گفته می شود.
الاخبار در ادامه گزارش خود نوشت: این پیشنهاد برخی کشورهای عربی با استقبال مقامات رژیم صهیونیستی مواجه نشد، نه به این دلیل که نمی خواهند مرتکب جنایت و تجاوز شوند، بلکه اطلاعات دستگاه های جاسوسی آنها تایید کرده است آمادگی رزمی حزب الله در بالاترین درجه قرار دارد.
این روزنامه لبنانی افزود: ارزیابی های امنیتی ونظامی اسراییل حاکی است که با وجود مشارکت حزب الله در جنگ علیه گروه های تروریستی تکفیری داعش و جبهه النصره در مرزهای لبنان و سوریه، برخلاف انتظارها بر آمادگی رزمی و نظامی حزب الله افزوده شده است.
الاخبار تصریح کرد: درخواست کشورهای محور اعتدال همزمان با شروع آتش بس بین اسراییل و نیروهای مقاومت فلسطین و بعداز جنگ غزه تکرار شد با این فرض که اسراییل در این جنگ نتوانسته است اهداف خود را محقق کند شاید برای حفظ آبرو حاضر به حمله به حزب الله شود.
این روزنامه لبنانی اضافه کرد: پیشنهاد صورت گرفته، حمله هوایی برق آسا به بانک اهداف حزب الله و همزمان فعال شدن گروه ها و باندهای تروریستی تکفیری خفته در داخل لبنان بوده است.
الاخبار خاطرنشان کرد : این تلاش گروه کشورهای عربی محور اعتدال بازهم شکست خورد زیرا اسراییل نگران است که در پاسخ به این حمله هوایی، در یک لحظه هزاران موشک به سراسر فلسطین اشغالی اصابت کند و در نتیجه وارد باتلاق جدیدی شود.
این روزنامه لبنانی نوشت: براساس این اطلاعات، برخی مقامات لبنانی نگران هستند که کشورهای عرب به اصطلاح محور اعتدال بخواهند از « ائتلاف ضدداعش» این ثمره اجلاس نمایشی آمریکایی سعودی در جده برای تسویه حساب با محور مقاومت سوء استفاده کنند.
الاخبار افزود: اکنون این نگرانی و ترس وجود دارد که در چارچوب جنگ علیه تروریسم ، لبنان به صحنه تسویه حساب ها تبدیل شود.
این روزنامه لبنانی تاکید کرد:آیا آمریکا پیشنهاد برخی کشورهای عرب را که اسراییل رد کرد، می پذیرد و علیه محور مقاومت اقدام می کند؟

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «الاخبار فاش کر: درخواست برخی کشورهای عربی از رژیم صهیونیستی برای حمله به لبنان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X