پایان همایش بین المللی اینترنت اشیا در اصفهان

پایان همایش بین المللی اینترنت اشیا در اصفهان

واحد مرکزی خبر/ نخستین همایش بین المللی اینترنت اشیا با ارائه ایده ها و طرحهای پیاده سازی این علم نو درایران دراصفهان به کارخود پایان داد.
دبیرعلمی این همایش گفت: دراین همایش بین المللی راب ون کراننبرگ موسس و رئیس انجمن اینترنت اشیاء اروپا ، دکتر مونا قاسمیان عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران ، آخرین دستاوردهای علم اینترنت اشیاء،شهرهوشمند وکاربرد محاسبات ابری را به صورت سخنرانی و برگزاری کارگاه عملی ارائه کردند.
آقای دکتر احسانی با اشاره به اینکه این کارگاه با هدف آماده سازی ورود این علم به ایران به عنوان یکی از پیشگامان اینترنت اشیا درکشورهای جهان سوم برای استادان دانشگاه ،دانشجویان وکارشناسان برگزارشد افزود:این همایش دیروز در دانشگاه اصفهان با سخنرانی آغازشدو امروز با برگزاری کارگاهی تخصصی با عنوان جهان هوشمند پایان یافت.
وی افزود : دراین کارگاه حاضران به صورت عملی در زمینه ماشین ، خانه ، شهروبدن هوشمند طرحها و ایده های خود را ارائه دادند و قرارشد این ایده ها به صورت نمونه ساخته و تحقیقات انجام وبا توجه به نیازهای روز جامعه ایران اجرایی شود.
وی گفت: قراراست با همکاری انجمن اینترنت اشیا اروپا و استادان ، محققان و مهندسان ایران وجهانی این همایش در آینده گسترده تر برگزار شود.
موسس و رئیس انجمن اینترنت اشیاء اروپا هم گفت : استادان و دانشجویان ایرانی در زمینه اینترنت از پتانسیلهای بالایی برخوردارند .
آقای کراننبرگ حمایت و مشارکت مردم ، سازمانها و دولت را در زمینه پیاده سازی اینترنت اشیا درایران ضروری دانست و افزود : شرکت هایی مانند گوگل ، آی بی ام و سیسکو نیز در حال بررسی پروژه های بزرگ مربوط به اینترنت اشیاء مانند شهر هوشمند و سرویس های مورد نیاز برای آن هستند .

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پایان همایش بین المللی اینترنت اشیا در اصفهان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X