مدیر کل سازمان‌های مردم نهاد وزارت کشور خبرداد: آغاز بررسی پیش‌نویس قانون سازمان‌های مردم نهاد از فردا

مدیر کل سازمان‌های مردم نهاد وزارت کشور خبرداد: آغاز بررسی پیش‌نویس قانون سازمان‌های مردم نهاد از فردا

فارس/ مدیر کل سازمان‌های مردم نهاد وزارت کشور گفت: از فردا به مدت سه روز با حضور 120 نفر از نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد پیش‌نویس قانون جدید سازمان‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بهمن مشکینی درباره جلسه مشترک نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد،دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های ذیربط برای پیش‌نویس قانون جدید سازمان‌های مردم نهاد اظهار داشت:‌پیش‌نویس این قانون تهیه شده و با تشکلات ملی دستگاه‌های اجرایی به اشتراک گذاشته شده و بر روی پرتال وزارت کشور نیز موجود است تا نظرات مختلف ذی‌نفعان در این قانون را جویا شویم.

مشکینی با بیان اینکه در جلسه مشترک آینده 120 نفر حضور دارند گفت: از فردا به مدت 3 روز پیش‌نویس قانون جدید سازمان‌های مردم نهاد مورد بررسی قرار می‌گیرد و تمامی نظرات در جلسه آتی مطرح می‌شود.
مدیر کل سازمان‌های مردم نهاد وزارت کشور یادآور شد: پس از تائید پیش‌نویس قانون لایحه آن به دولت و دولت نیز به مجلس برای تصویب نهایی ارائه می‌کند.
به گفته مشکینی این پیش‌نویس قانون 50 ماده دارد که نحوه عملکرد سازمان‌های مردم نهاد را در سراسر کشور مشخص می‌کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیر کل سازمان‌های مردم نهاد وزارت کشور خبرداد: آغاز بررسی پیش‌نویس قانون سازمان‌های مردم نهاد از فردا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X