امنیت و هزینه؛ عوامل تعیین کننده سفر آمریکایی ها

مساله امنیت و هزینه مهم ترین موضوعاتی هستند که در برنامه ریزی سفر از سوی مردم آمریکا مورد توجه قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی، بررسی هایی که اخیرا از سوی موسسه نظرسنجی SSI QuickPoll و براساس نظرسنجی از 1002 شخص بزرگسال در آمریکا صورت گرفته نشان می دهد مساله امنیت و هزینه مهم ترین موضوعاتی هستند که در برنامه ریزی برای گذران تعطیلات در سفر از سوی مردم آمریکا مورد توجه قرار دارد.

37 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند فعالیت های تروریستی در اروپا و 30 درصد از پاسخ دهندگان ابراز کرده اند فعالیت های تروریستی در آمریکا بر نحوه تصمیم گیری و برنامه ریزی آنها برای سفر تاثیر گذاشته است. 22 درصد از پاسخ دهندگان نیز ویروس زیکا را به عنوان مهم ترین نگرانی و 20 درصد نیز مشکل مهاجران در اروپا را عامل مهم نگرانی در برنامه ریزی سفرهایشان عنوان کرده اند.

با وجود نگرانی از تروریسم در اروپا تنها 13 درصد از شرکت کنندگان اعلام کرده اند که همچنان برای سفر به اروپا بلیت یا هتل رزرو کرده اند. 14 درصد نیز گفته اند که هنوز به فکر سفر به اروپا هستند.

نکته جالب اینکه برای این گروه با وجود حوادث تروریستی اخیر در پاریس، فرانسه با 45 درصد جواب مثبت دومین مقصد سفر به اروپا اعلام شده است.

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امنیت و هزینه؛ عوامل تعیین کننده سفر آمریکایی ها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت دنیای سفر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X