مسابقه عکاسی با موضوع بازگشایی شکوهمند مدارس تهران برگزار می‌شود

مسابقه عکاسی با موضوع بازگشایی شکوهمند مدارس تهران برگزار می‌شود

فارس/ کمیته توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش شهر تهران، مسابقه عکاسی با موضوع بازگشایی شکوهمند مدارس شهر تهران ویژه انجمن اولیا و مربیان مدارس برگزار می‌کند.

بر اساس بخشنامه شماره 105547 کمیته توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر شهر تهران، مسابقه عکاسی با موضوع بازگشایی شکوهمند مدارس شهر تهران برگزار می‌شود.

شرایط برگزاری مسابقه به شرح زیر است:

1- از هر مدرسه 3 عکس منتخب از بین عکس‌های گرفته شده توسط اولیا و مربیان مدرسه در زمینه فعالیت‌های انجام شده از مراحل آماده‌سازی و مراسم بازگشایی تا تاریخ پنجم مهر ماه به دبیرخانه کمیته توجیه و تبلیغ (کارشناسی اطلاع رسانی و روابط عمومی) منطقه ارسال شود.

2- کمیته توجیه و تبلیغ منطقه پس از بررسی عکس‌های ارسالی از بین تمام مدارس دولتی و غیر دولتی از هر مقطع و دوره به تفکیک جنسیت (دبستان دخترانه و پسرانه، دبیرستان دخترانه و پسرانه دوره اول، دبیرستان دخترانه و پسرانه دوره دوم، هنرستان پسرانه و دخترانه فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش) جمعاً 8 عکس منتخب را با ذکر نام منطقه، مدرسه و عکاس، در قالب یک لوح فشرده تا پانزدهم مهر ماه به اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل (دبیر خانه توجیه و تبلیغ) ارسال کنند.

3- کمیته توجیه و تبلیغ اداره کل پس از بررسی تمام طرح‌های ارسالی ( 8 عکس از هر منطقه) تا سی‌ام مهر ماه، در مجموع 8 عکس را انتخاب و نسبت به درج در سایت اداره کل و تقدیر نفرات برگزیده (لوح تقدیر و هدایای نفیس) اقدام خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسابقه عکاسی با موضوع بازگشایی شکوهمند مدارس تهران برگزار می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X