این هفته در اصفهان جنگ است

این هفته در اصفهان جنگ است

ورزش 3/ مهدی رجب زاده گفت که تمام تیم اعتقاد دارند که این نتایج شایسته ذوب آهن نیست و با یک برد همه چیز به حالت اول برمی گردد.
مهدی رجب زاده کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان علت های زیادی را برای نتیجه نگرفتن تیم ذوب آهن نام می برد اما او معتقد است که تمام تیم اعتقاد دارند که این نتایج شایسته ذوب آهن نیست و با یک برد همه چیز به حالت اول برمی گردد.
کم دقت بودیم 
من فکر می کنم خیلی مسائل در نتیجه نگرفتن تیم ما نقش داشته، در 7 بازی که انجام دادیم نتایج خوبی کسب نکردیم که بیشتر آنها مربوط به اشتباهات فردی بود. در کل ما نفرات خوبی در تیم داریم و جایگاهمان نباید اینجا باشد. من فکر می کنم یک مقدار مسوولیت پذیری ما در ضربات آخر و شرایط بازی باید بالا برود. باید موقعیت ها را تبدیل به گل کنیم.3 این یک اصل است که تیمی که گل نمی زند گل می خورد. ضمن اینکه باید در فاز دفاعی هم تمرکز بیشتری داشته باشیم.
آذری نعمت است
اگر من همه مشکلات ذوب آهن را مثال بزنم باید بگویم که حضور آقای آذری در ذوب آهن مثل یک نعمت است چرا که ایشان از نیم فصل دوم فصل گذشته که به ذوب آهن آمد بسیاری از مشکلات این باشگاه را حل کرد. چه از نظر برنامه ریزی و چه از نظر مالی باشگاه ذوب آهن نابسامانی های وحشتناکی داشت. ما در رده های پایه و بزرگسال به مربی و بازیکن بدهکار بودیم. اما از زمان حضور ایشان با روش ها و ارتباطاتی که با کارخانه دارد توانست بودجه لازم را تامین کند و بسیاری از حساب های گذشته را صاف کرد ضمن اینکه الان در زمین ملت که ما تمرین می کنیم قرار است کمپ ورزشی ساخته شود که این مساله قطعا روی فوتبال ما تاثیر می گذارد.
ذوب آهن دشمن دارد
آقای گل محمدی تغییر و تحولات زیادی در ذوب آهن ایجاد کرده است، تیم جوان شده و باید به آنها فرصت داد. یک شبه نمی شود ره صدساله رفت. باید حوصله کنیم و فضا ایجاد کنیم، در کل آقا یحیی انسان شریف و با شخصیتی است که ارتباط خوبی با تماشاگران پیدا کرده. متاسفانه هر تیمی دشمنانی دارد که منتظرند با یک باخت پالس های منفی دهند و از بیرون فشار وارد کنند که مربی و مدیر عوض کنند که این اتفاق از هفته سوم برای تیم ما افتاد. اما ما ناامید نیستیم و همه ما بازیکنان اعتقاد داریم که جایگاه ذوب آهن در جدول این نیست و قطعا در هفته های آینده نمایش بهتری از ما می بینید ما فقط یک برد می خواهیم. تیم جوان ما به آرامش بیشتری نیاز دارد.
این هفته در اصفهان جنگ است
پیکان هم شرایط مشابهی با ما دارد. البته این تیم بعد از شکست فولاد کمی از فشار روانی انتقادها خارج شد. آنها هم مثل ما سرمایه گذاری کرده اند اما نتیجه آنچنانی نگرفته اند، فکر می کنم در جدول ما یک امتیاز با آنها فرق داشته باشیم اما همه هدف ما این است که در این دیدار خانگی 3 امتیاز بازی را کسب کنیم، اصلا نباید ببازیم! باید برنده شویم، این هفته در اصفهان جنگ است هر تیمی امتیاز بگیرد از بحران خارج می شود و شرایط روحی روانی بهتری پیدا می کند. قطعا آقایحیی هم این هفته با بازیکنان صحبت می کند و بچه های با انگیزه ما با تمام قوا به دیدار با پیکان می روند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «این هفته در اصفهان جنگ است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X