درگیری لفظی بازیکنان پرسپولیس در تمرین بخاطر علی دایی

درگیری لفظی بازیکنان پرسپولیس در تمرین بخاطر علی دایی

جام نیوز/ بعد از برکناری علی دایی از سرمربیگری پرسپولیس هیچ کدام از بازیکنان مصاحبه ویژه ای انجام نداده اند و مطابق انتظار همه کار خودشان را انجام می دهند.
با این حال برخی بازیکنان نیمکت نشین و آنهایی که جایگاه مستحکمی در ترکیب نداشتند یا از تمرین ها و رفتار دایی ناراضی بودند از این تغییر ناراحت نشدند.در عوض علی دایی در بین بازیکنانش یکی دو طرفدار سفت و سخت دارد که گفته می شود در تمرین دیروز هم کار را زمین گذاشته بودند و دل به تمرین نمی دادند!
اما اتفاق جالب آنجا بود که بعد از تمرین پنجشنبه و در رختکن تیم وقتی یکی از بازیکنان که اخیرا جایگاه ثابتی در ترکیب نداشته و به صورت تعویضی وارد زمین می شد درباره دایی حرف می زد به یکی از هواخواهان دایی برخورده و با او درگیری لفظی پیدا می کند.این بازیکن به همبازی منتقد خود گفته بهتر است حالا که دایی رفته نباید پشت سر او حرف بزنند.
جالب انکه برخی از بازیکنان دوستدار دایی نگران موقعیت خودشان هم هستند.آنها می گویند اگر در هر حالتی خوب بازی نکنیم یا به بهانه مصدومیت پایمان را بگیریم و کار را زمین بگذاریم انگ باند و باندبازی و حمایت از دایی به ما می خورد و درخشان کنارشان خواهد گذاشت.به همین خاطر بعید نیست امروز در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان همه تمام توانشان را به کار بگیرند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درگیری لفظی بازیکنان پرسپولیس در تمرین بخاطر علی دایی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X