جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینماها

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینماها

فارس/ جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینماها عبارت است از:
فیلم سینمایی‌ «شهر موش‌های ۲» ساخته مرضیه برومند تا پایان روز پنج‌شنبه ۲۰ شهریور با رکوردی خوب به فروش ۳ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومانی دست یافت. امیر قطبی مدیر پخش مؤسسه فیلمیران فروش این فیلم را در تهران یک میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این فیلم ۱۶ روز از زمان نمایش آن می‌گذرد و در حال حاضر ۸۵ سینما در سراسر کشور در اختیار دارد.
وی افزود: فیلم سینمایی «شهر موش‌های ۲» روز پنج‌شنبه ۱۹ شهریورماه ۱۹۰ میلیون تومان فروش داشت.
بنابراین گزارش فیلم سینمایی «کلاشینکف» ساخته سعید سهیلی نیز تا به اینجای کار یک میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان از گیشه سینمای کشور دشت کرده است. این فیلم با در اختیار داشتن ۴۰ سینما در کشور یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان در تهران و ۷۰۰ میلیون تومان در شهرستان طی مدت ۴۷ روز به فروش رسیده است.
فیلم سینمایی «ردکارپت» ساخته رضا عطاران نیز که سرگروهی خود را ۱۶ روز پیش به فیلم شهر موش‌ها واگذار کرد، طی مدت ۷۵ روز نمایش به فروش ۳ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومانی دست یافت، این در حالی است که ردکارپت عطاران در حال حاضر ۲۰ سینما در کشور در اختیار دارد و با این حال در تهران یک میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان و در شهرستان یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان به فروش رسیده است.
فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» ساخته حامد محمدی هم به فروش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسید.
غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری در گفت‌وگویی فروش این فیلم را به طور تفکیکی در روزهای چهارشنبه ۱۸ شهریور ۹ میلیون تومان در تهران و پنج‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۹ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: فیلم «فرشته‌ها با هم می‌آیند» با در اختیار داشتن ۱۶ سینما و ۴۴ روز نمایش در تهران ۷۰۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و در شهرستان ۲۹۵ میلیون تومان از فروش گیشه را به خود اختصاص داد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینماها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X