ارجاع شکایت دانشگاه احمدی‌نژاد از دیوان محاسبات به کمیته قضایی کمیسیون اصل ۹۰

ارجاع شکایت دانشگاه احمدی‌نژاد از دیوان محاسبات به کمیته قضایی کمیسیون اصل ۹۰

تسنیم/ سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از ارجاع شکایت دانشگاه جامع ایرانیان از دادستان کل دیوان محاسبات در مورد بودجه ۱۶ میلیارد تومانی این دانشگاه به کمیته قضایی و حقوقی این کمیسیون خبر داد.

مصطفی افضلی‌فرد سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از واصل شدن شکایت دانشگاه جامع ایرانیان از دادستان دیوان محاسبات به این کمیسیون خبر داد و گفت: رئیس دانشگاه جامع ایرانیان شکایتی از دادستان دیوان محاسبات به دلیل مصاحبه‌ای که وی پس از رأی دادگاه تجدیدنظر در مورد 16 میلیارد تومان بودجه این دانشگاه داشت، به این کمیسیون ارائه کرده است.

وی افزود: شکایت دانشگاه جامع ایرانیان از دادستان دیوان محاسبات به کمیته حقوقی و قضایی این کمیسیون ارجاع شده که دو طرف باید در این کمیته حضور یافته و توضیحات و ادله خود را مطرح کنند.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس پس از ارائه توضیحات طرفین این شکایت در کمیته حقوقی و قضایی، این کمیته نسبت به بررسی آن اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

افضلی‌فرد در ادامه اظهار داشت: موضوع این شکایت پس از تعطیلات تابستانی مجلس و سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه در کمیسیون اصل 90 مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزای تسنیم، حمید بقایی معاون پشتیبانی دانشگاه جامع ایرانیان از فیاضی شجاعی دادستان کل دیوان محاسبات شکایتی ارسال کرده و گفته که مبلغ 16 میلیارد تومان از حساب دولتی به حسابی که افتتاح کنندگانش محمود احمدی‌نژاد و بقایی به صورت 50 درصد، 50 درصد بوده، رفته، اما در آخر این حساب عنوان کرده بودند که "تحت عنوان تأمین سرمایه دانشگاه ایرانیان" در صورتی که در این زمان هنوز تأسیس دانشگاه ایرانیان به ثبت نرسیده بوده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارجاع شکایت دانشگاه احمدی‌نژاد از دیوان محاسبات به کمیته قضایی کمیسیون اصل ۹۰» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X