گزارش نوبخت و طیب‌نیا از نحوه تخصیص بودجه سلامت

گزارش نوبخت و طیب‌نیا از نحوه تخصیص بودجه سلامت

ایسنا/ معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد نحوه تخصیص بودجه بخش سلامت کشور به اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گزارش می‌دهند.

هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با حضور در جلسه هفته آینده کمیسیون بهداشت مجلس در مورد بیمارستان‌های زنجیره‌ای گزارش خواهد داد.

اعضای کمیسیون بهداشت مجلس طرح‌های اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی و الزام سازمان بیمه اجتماعی به برقراری مستمری بازنشستگان مشمول قانون بازنشستگی پیش از موعد کارگران دولت مصوب 1386 بر اساس دو سال آخر بیمه‌پردازی سنوات ارفاقی آنان را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

بررسی مسائل امنیتی کشور با حضور معاونان وزارت اطلاعات در کمیسیون شوراها
معاونان وزارت اطلاعات در خصوص بررسی مسائل امنیتی کشور به کمیسیون شوراها و امور داخلی دعوت شده‌اند.

به گزارش ایسنا، اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور نیز هفته آینده ضمن بازدید از تأسیسات سازمان انرژی اتمی به بررسی طرح اصلاح حوزه‌های انتخابیه و همچنین طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب سال 1375 می‌پردازند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش نوبخت و طیب‌نیا از نحوه تخصیص بودجه سلامت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X