برنامه "مجله صبحگاهی" در سیمای فرانسوی ورق می خورد

برنامه "مجله صبحگاهی" در سیمای فرانسوی ورق می خورد

بانی فیلم/ مجله صبحگاهی عنوان برنامه ای اجتماعی –فرهنگی به تهیه کنندگی رضا داستانی است که قرار است همزمان با افزایش ساعات پخش سیمای فرانسوی شبکه سحر مهمان خانه های بینندگان سحر در آن سوی مرزها خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی سحر، تهیه کننده سابق برنامه زنده صبح و زندگی سیمای اردوی شبکه سحر، این بار حاشیه های اجتماعی، فرهنگی و ... اخبار را در " مجله صبحگاهی" سیمای فرانسوی بررسی کرده و به تصویر می کشد.

استفاده از برنامه سازان گوناگون جهت ایجاد تنوع در نوع نگاه به تولید برنامه ها و پرداختن به موضوعاتی که گروه های مختلف مخاطبان را در بر می گیرد همه از مولفه هایی است که این شبکه بین المللی سرلوحه فعالیت رسانه ای خود قرار داده است. " مجله صبحگاهی"، زنان"، "ویترین کتاب" و "آفریقا از درون " از جمله برنامه هایی هستند که با این رویکرد با افزایش ساعت پخش سیمای فرانسوی در جدول پخش قرار می گیرند.

شبکه جهانی سحر با رویکردی بی طرف در تولید برنامه های گوناگون مشی خود را بر مبنای ابلاغ آگاهی و افزایش درک و شعور مخاطب قرار داده و در همین راستا در تمام زمینه ها برای مخاطبان خود برنامه تولید می کند.

" مجله صبحگاهی" همزمان با 20 ساعته شدن سیمای فرانسوی و مطابق با رسالت شبکه سحر، توسط یک تیم حرفه ای به سفارش سیمای فرانسوی روزانه به روی آنتن می رود و مخاطبان شبکه سحر را به تماشای این مجله تصویری دعوت می کند.این برنامه روزانه به مدت 60 دقیقه پخش می شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه "مجله صبحگاهی" در سیمای فرانسوی ورق می خورد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X