" آفریقا 360 " همزمان با افزایش ساعات سیمای فرانسوی

 " آفریقا 360 " همزمان با افزایش ساعات سیمای فرانسوی

سحر/ برنامه گزارش محور " آفریقا از درون" که با عنوان" آفریقا 360" در حال تولید است، همزمان با افزایش ساعات پخش سیمای فرانسوی شبکه سحر در کنداکتور پخش برنامه ها قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی سحر، برنامه " آفریقا 360" که به تهیه کنندگی آرام صراف در حال تولید است، به خبرهای مرتبط با آفریقا پرداخته و گزارش تصویری از اخبار را نمایش می دهد.

صراف در این باره گفت: " آفریقا 360" در هر قسمت به مرور اخبار هفته گذشته از سایت های خبری آفریقایی می پردازد. در این برنامه گزارش محور 4 تیتر مورد تحلیل قرار گرفته و به تصویر کشیده می شود. در هر قسمت با انتخاب مهم ترین تیتر خبری، یک گزارش تلفنی مرتبط نیز پخش می شود. همچنین در ادامه 3 تیتر بعدی برنامه نیز مورد تحلیل قرار گرفته و گزارشی تصویری از آن به نمایش گذاشته می شود.

وی افزود: صفحه ای اختصاصی برای برنامه نیز در سایت سیمای فرانسوی شبکه سحر طراحی و در دسترس خواهد بود. در این صفحه مطالب و اخباری که در قالب خبر تهیه شده اند و امکان پخش آن در برنامه وجود نداشته، قابل مشاهده خواهند بود.

این برنامه به مدت 30 دقیقه و به سفارش سیمای فرانسوی شبکه بین المللی سحر در حال تولید است که پس از افزایش زمان و 20 ساعته شدن پخش سیمای فرانسوی، به روی آنتن خواهد رفت.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « " آفریقا 360 " همزمان با افزایش ساعات سیمای فرانسوی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X