برگزیدگان هشتمین جشنواره موسیقی جوان

برگزیدگان هشتمین جشنواره موسیقی جوان

مهر/ در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره موسیقی جوان که پنجشنبه 20 شهریور ماه در تالار وحدت برگزار شد برگزیدگان بخش‌های مختلف معرفی شدند. با حضور علی مرادخانی، هومان اسعدی ، آذین موحد، رافائل میناسکانیان، مهرداد پاکباز ، مرجان قنبری مهر و داوود جعفری امید برای اهدای جوایز نفرات برگزیده بخش موسیقی کلاسیک روی سن آمدند.
در بخش نوازندگی پیانو در رده سنی الف(10 تا 15 سال) با اهدای تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی، آناهیتا جمشیدی از شیراز را حائز رتبه اول، هلیا سرایداریان از اصفهان را حائز رتبه دوم دانستند. هیات داوران در این بخش هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته رتبه سوم ندانستند.
در بخش تکنوازی پیانو رده سنی ب (16 تا 21 سال) هیات داوران تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به ماهور اربابیان از تهران به عنوان رتبه اول، تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به پویا خدایی از سمنان به عنوان رتبه دوم و تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به پویا جهان آرای از تبریز به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.
در رده سنی ج (22 تا 27 سال) تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی هیات داوران به شقایق خانی پور از تهران به عنوان رتبه اول، رضا(متین) ترک لادانی از تهران به عنوان رتبه دوم و کسری فریدی از تهران به عنوان رتبه سوم رسید.
هیات داوران بخش نوازندگی فلوت تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی این جشنواره را در رده سنی الف (10 تا 15 سال) به شیرین محمدی از کرج به عنوان رتبه دوم و محمد بی ریا از تهران به عنوان رتبه سوم اهدا کردند. هیات داوران در این بخش هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته مقام اول ندانستند.
در رده سنی الف داوران از نازنین سلطانی راد از تهران و نگار نراقی تقدیر کردند.
در بخش نوازندگی فلوت هیات داوران با اهدای تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی، ریحانه حاجی محمد از تهران را حائز رتبه اول، سهراب بابکی راد از تهران و علی چوپانی نژاد از اصفهان را مشترکا حائز رتبه دوم و سبا کوهبُر از شیراز را حائز رتبه سوم دانستند. هیات داوران در این بخش از محمد شجاعی علی آبادی از ساوجبلاغ تقدیر کردند.
بخش نوازندگی ساز فلوت رده سنی ج (22 تا 27 سال) به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان از رقابت خارج شد.
در ساز گیتار نیز در رده سنی الف (10 تا 15 سال) هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول تشخیص ندادند. در این بخش همچنین تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی هیات داوران به آیدین لطیفی از کرج به عنوان رتبه دوم و سیده پریناز حیدری از سمنان و تابا خادمی کلانتری از تهران مشترکا به عنوان رتبه سوم رسید.
در رده سنی الف تکنوازی گیتار هیات داوران از مبینا یوسفی از گرگان تقدیر کردند.
در این بخش در رده سنی ب (16 تا 21 سال) هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول ندانستند.
تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی هیات داوران در این بخش به امیرحسین شیبانی از گنبد کاووس به عنوان نفر دوم و مشترکا به حامد حدیدی از تهران و علی ملایی از کرمان به عنوان نفرات سوم اهدا شد.
هیات داوران در بخش تکنوازی گیتار در رده سنی ج (22 تا 27 سال) با اهدای تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی، نرگس سبزه علی از تهران را حائز رتبه سوم دانستند.
هیات داوران بخش نوازندگی ویلن تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی این جشنواره را در رده سنی الف (10 تا 15 سال) به پوریا اصانلو از تهران به عنوان رتبه اول، ترگل کریمی مقدم از کرج به عنوان رتبه دوم و علی دانشخواهی از تهران و اویتا آرا کیلیان از تهران مشترکا به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.
در بخش نوازندگی ویلن گروه سنی«ب»، هیات داوران با اهدای تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی ، گلنوش اخوان قنادی از تهران را حائز رتبه اول، وفا حمیدی وادقانی از تهران را حائز رتبه دوم و سیده غزال مشکاتی از تهران را حائز رتبه سوم دانستند.
هیات داوران هشتمین جشنواره موسیقی جوان در بخش تکنوازی ویلن رده سنی ج (22 تا 27 سال) تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را مشترکا به ملودی برومند نژاد و آذین نصرتی مقدم طالمی هر دو از تهران به عنوان رتبه دوم اهدا کردند.
در این بخش هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته مقام اول و سوم ندانستند.
در بخش تکنوازی ویلنسل هیات داوران در رده سنی الف (10 تا 15 سال) تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به مهگل طاهری زمانی از تهران به عنوان رتبه اول، تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به باران محمدبیگی از تهران به عنوان رتبه دوم اهدا کردند. هیات داوران در این بخش هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته رتبه سوم ندانستند.
در بخش نوازندگی ویلنسل در رده سنی ب (16 تا 21 سال) تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی هیات داوران به نیکی خباز واحد از تهران به عنوان رتبه اول، هستی حامد سپاسی از تهران به عنوان رتبه دوم و یاسمن کوزه گر از تهران به عنوان رتبه سوم رسید.
هیات داوران در این بخش و در رده سنی ج (22 تا 27 سال) تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به ماکان خوی نژاد از تهران به عنوان رتبه اول، تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به محمدحسین غریبی هشتجین از تهران به عنوان رتبه دوم و تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به آناهیتا ایزدی پارسا از تهران به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.
پس از اهدا جوایز این بخش، عباس سجادی حکم دبیری نهمین جشنواره موسیقی جوان را به نام هومان اسعدی صادر شده بود قرائت کرد و علی مرادخانی بر روی صحنه حکم اسعدی را به او داد.
در بخش پایانی این مراسم نیز علی مرادخانی، حسین علیزاده، شهرام ناظری، رامبد صدیف، مجید کیانی، محمد موسوی، هومان اسعدی و علی ترابی بر روی صحنه آمدند و جوایز نفرات برگزیده بخش موسیقی ایرانی را اهداء کردند.
هیات داوران ساز کمانچه نیز ضمن اهدا تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی به برگزیدگان نفرات برتر را به این ترتیب معرفی کردند:
در گروه سنی«الف» ساز کمانچه به ترتیب سارا کنگرلو از تهران اول، محمدحسین غزایی یگانه از تهران دوم و میانا عالمی از ساری عنوان سوم را کسب کردند.
در گروه سنی«ب» ساز کمانچه به ترتیب رتبه اول به فرزان پورعارف از بیرجند، رتبه دوم به کیهان فتحی خلف بادام از شهریار و رتبه سوم به مشکات نصیری از زنجان تعلق گرفت.
در گروه سنی«ج» ساز کمانچه به ترتیب رتبه اول به چکاد فشارکی از تهران، متین آهنگری از تهران دوم و رتبه سوم به سید مهبد نبوی تهرانی از آمل اهدا شد.
هیات داوران ساز قانون ضمن اهدا تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی به برگزیدگان نفرات برتر را به این ترتیب معرفی کردند:
در گروه سنی«الف» ساز قانون به ترتیب بهار امراللهی از تهران اول، ستایش حامدی از تهران دوم و آیناز راثی از تهران عنوان سوم را کسب کردند.
در گروه سنی«ب» ساز قانون هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه تشخیص نداد.
در گروه سنی«ج» ساز قانون به ترتیب رتبه اول به یاسمن نجم الدین از سمنان، رتبه دوم به امیرحسین مختاری شهرستانی از اصفهان و رتبه سوم به مژگان محمدحسینی از تهران اهدا شد.
هیات داوران بخش نی نوازی ضمن اهدا تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی به برگزیدگان نفرات برتر را به این ترتیب معرفی کردند:
در گروه سنی«الف» ساز نی به ترتیب نیما صدیق زاده دلوی از تبریز اول، طاها وفائی نژاد از ساری دوم و لاله عباسی از ساری عنوان سوم را کسب کردند.
در گروه سنی«ب» ساز نی به ترتیب رتبه اول به سجاد شاهرخی از خوانسار ، رتبه دوم به کیارش بکتاشیان از اصفهان و رتبه سوم به محمد فاتحی از شهرضا تعلق گرفت.
در گروه سنی«ج» ساز نی به ترتیب رتبه اول به حسین خوش چهره زیبا از تهران ، رتبه دوم سید علی حسینی آقابابایی از قزوین و رتبه سوم به سیاوش محمدی نودهی از کرج اهدا شد.
هیات داوران ساز سه تار ضمن اهدا تندیس نقره ای، لوح تقدیر و جایزه نقدی به برگزیدگان نفرات برتر را به این ترتیب معرفی کردند:
در گروه سنی«الف» ساز سه تار به ترتیب محمدامین ملایی از تهران اول، محمد رهبری مقدم از تهران دوم و مهدی آریایی از شیراز عنوان سوم را کسب کردند.
در گروه سنی«ب» ساز سه تار به ترتیب رتبه اول به هما میوانی قوچانی از قوچان، رتبه دوم به محمدجواد احمدزاده از تهران و رتبه سوم به امیررضا پاک نژاد از تهران تعلق گرفت.
در گروه سنی«ج» ساز سه تار به ترتیب رتبه اول به طور مشترک به روناک محرابی نسب از تهران و سید مسعود سجادی از شیراز، رتبه دوم به عطااله ایمانی از مرند و رتبه سوم به امیرحسین حقیقی مقدم از الشتر رسید.
در گروه سنی«الف» ساز تار به ترتیب آرمان سیف نژاد از اصفهان عنوان اول، محمدعلی نکیسایی از شیراز عنوان دوم و امیرحسین باجلان از تهران عنوان سوم را کسب کردند.
در گروه سنی«ب» ساز تار به ترتیب رتبه اول به طور مشترک به امیر احدی از ابهر و پانیذ مجاهدنیا از کرج، رتبه دوم به آرین طوفانی از مشهد و رتبه سوم به مسعود آذین از تهران تعلق گرفت.
در گروه سنی«ج» به ترتیب میلاد محمدی از تهران رتبه اول، فرشاد خزایی از همدان رتبه دوم و رتبه سوم به طور مشترک به امیرعلی لطفی فروشانی از خمینی شهر و مصطفی محمودجانلو از گلوگاه را کسب کردند.
در گروه سنی«الف» ساز عود هیات داوران این بخش هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته کسب عنوان اول و دوم و سوم ندانستند.
در گروه سنی«ب» ساز عود به ترتیب رتبه اول به آریا لطیف پور از تهران، رتبه دوم به حجت فرجیان از تهران و رتبه سوم به آرمین حسینی از تهران تعلق گرفت.
در گروه سنی«ج» ساز عود رتبه اول به یاسمین شاه حسینی از تهران رسید؛ هیات داوران در این بخش هیچ شرکت کننده ای را شایسته کسب رتبه دوم تشخیص نداد. این در حالی بود که عنوان سوم مشترک این بخش به شهریار جعفری از سمنان و محمدرضا پوستی از تهران اهدا شد.
در گروه سنی«الف» ساز سنتور به ترتیب آرمان مهدیه نجف آبادی از نجف آباد عنوان اول، محمدرضا ترحمی از سمنان عنوان دوم و پوریا تقی پور از کرج عنوان سوم را کسب کردند.
در گروه سنی«ب» ساز سنتور به ترتیب رتبه اول به سید رامتین نظری جو از تهران، رتبه دوم به محمدصدیق موحد از قم و رتبه سوم به مرتضی تقوی آلاشتی از تهران تعلق گرفت.
در گروه سنی«ج» ساز سنتور به ترتیب رتبه اول به وصال صالحیان از سمنان،رتبه دوم به فرزین کشاورز از تهران و رتبه سوم به سید محمدحسین ابوفاضلی از قائم شهر اهدا شد.
در گروه سنی«الف» بخش آواز هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته کسب عنوان اول و دوم ندانستند. این در حالی بود که رتبه سوم به طور مشترک به امین جباری کلخوران از تهران، علی قدیری از شاهین شهر و صادق روغنی از دزفول رسید.
در گروه سنی«ب» بخش آواز به ترتیب رتبه اول به احسان نصیبی از مشهد، رتبه دوم به بهنام محمودی چمه از کرمانشاه و رتبه سوم به احمد فراوش از دزفول تعلق گرفت.
هشتمین جشنواره موسیقی جوان با گرفتن عکس یادگاری بزرگان موسیقی ایران روی سن تالار وحدت به کار خود پایان داد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزیدگان هشتمین جشنواره موسیقی جوان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X