اعلام نتایج بازخوانی آثار جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره

اعلام نتایج بازخوانی آثار جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره

بانی فیلم/ به گزارش روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان، دکتر حسن دولت‌آبادی دبیر هنری سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره، با اعلام این خبر، گفت: از میان 160 نمایش متقاضی برای اجرا در سومین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان سوره، 37 اثر پذیرفته شده قطعی و 22 نمایش به شکل مشروط به این جشنواره راه پیدا کردند.
وی افزود: از میان آثار رسیده به بخش جنبی جشنواره، یک تعزیه ویژه کودک و نوجوان پذیرفته شد.
دولت‌آبادی، ضمن تقدیر از زحمات داوران بازخوان جشنواره اظهار داشت: اعضای بازخوان جشنواره متشکل از آقایان کریم اکبری مبارکه، سید‌حسین فدایی‌حسین و فرشاد منظوفی‌نیا، با نهایت تامل و دقت، متون رسیده به دبیرخانه را بازخوانی و سپس در نشست‌هایی با حضور همه اعضای گروه بازخوان‌، یکایک نمایشنامه‌ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند، تا با کیفیت‌ترین آثار به این دوره از جشنواره راه یابند.
دبیر هنری سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره، اسامی آثار راه یافته به سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره را، بدین شرح، اعلام کرد.
اسامی آثار پذیرفته شده قطعی:
1- «شکار بزرگ شنبه» نوشته شهرام کرمی به کارگردانی سعید نوروزی.
2- «نقاشی‌های من» نوشته فرشته ابراهیمی به کارگردانی محبوبه پاداش.
3- «گرگی که گله را نمی‌برد» نوشته سعید موحدی به کارگردانی سعید موحدی.
4- «سهام» نوشته عبدالرضا حیاتی به کارگردانی مهدی فتحی.
5- «حبه انگور» نوشته مهرداد قرآن کیش به کارگردانی مهرداد قرآن کیش.
6- «خیالباف» نوشته حسن دولت آبادی به کارگردانی نرگس اصغری.
7- «پیک نیک در میدان جنگ» نوشته منوچهر اکبرلو به کارگردانی سجاد آقابابایی.
8- «مهمان ناخوانده» نوشته زری کرمی به کارگردانی زری کرمی.
9- «تعزیه پیک شفا» نوشته محسن آقا محسنی به کارگردانی محسن آقا محسنی.
10- «کچل کفترباز» نوشته بهروز غریب پور به کارگردانی صبا مولودی.
11- «آرزوی کودکی» نوشته رضوان شمشادی به کارگردانی سمیه مهری.
12- «سیب خورها، گلابی خورا، آلوخورها و تمشک خورها» نوشته منوچهر اکبرلو به کاگردانی مجید کیمیایی پور.
13- «پهلوون پنبه» نوشته زهیرفروتن به کارگردانی زهیرفروتن.
14- «درخت الاکلنگ» نوشته دیوید وود به کارگردانی زهره پرتوی‌نژاد.
15- «فرار گوسفندی» نوشته مژده ناظمی به کارگردانی ایمان تاج سلیمان.
16- «خروس بال طلا» نوشته محمود طیاری به کارگردانی بابک حاجی‌زاده.
17- «کفتران کوچه کاج» نوشته شهرام کرمی به کارگردانی فاطمه دهقان.
18- «ببعی» نوشته حسین فدایی حسین به کارگردانی سید مجتبی خمسه موسوی.
19- «زندگی بسیار کوتاه است» نوشته مهدی مهدی آبادی به کارگردانی زهرا بهادران شیروان.
20- «دوگ برین» نوشته میشل ولر به کارگردانی آیدا فرهمند.
21- «یونس و بلقا» نوشته انوش معظمی به کارگردانی ایمان اردی‌زاده.
22- «نجات آهو» نوشته امیر مشهدی عباس به کارگردانی علی محمدزاده.
23- «سفر غریب» نوشته غلامرضا احمدی به کارگردانی غلامرضا احمدی.
24- «کوپه شماره 8» نوشته مهدی سیم‌ریز به کارگردانی مهدی سیم‌ریز.
25- «پرطلا» نوشته غلامرضا زدشتی به کارگردانی غلامرضا زردشتی.
26- «قطمیر» نوشته مهدی سیم‌ریز به کارگردانی عباسعلی کیخایی.
27- «بره بلا، گرگ ناقلا» نوشته مسلم قاسمی به کارگردانی نیما بیگلریان.
28- «بوعلی سینا» نوشته احمد بیگلریان به کارگردانی نیما بیگلریان.
29- «خاله سوسکه» نوشته صاحب ارکمان به کارگردانی صاحب ارکمان.
30- «گرگ مهربون» به کارگردانی مهرداد قرآن کیش.
31- «شاهزاده خوشبخت» نوشته علیرضا دهقان.
32- «ماهی رنگین کمان» نوشته اصغر فریدی ماسوله.
33- «کی بود هوار کرد، جنگلو بی قرار کرد؟» نوشته سولماز خواجه‌وند.
34- «مهمان جا مانده» نوشته نسرین خنجری.
35- «پرواز» نوشته نازیلا پاکبازی.
36- «نی لبک و پیرمرد» نوشته ماندانا عبقری.
37- «داریا و شهر» آرزوها نوشته ماندانا عبقری.
اسامی آثار مشروط:
1- «نگاه کن به شتر» نوشته سلیمه کلانتری به کارگردانی سلیمه کلانتری.
2- «روزهای کودکی یک پیامبر» نوشته احمد مریدی‌زاده به کارگردانی احمد مریدی‌زاده.
3- «سربازان کوچک» نوشته احمد مریدی‌زاده به کارگردانی احمد مریدی‌زاده.
4- «هورشید» نوشته نصیر احمد ملازنی به کارگردانی نصیر احمد ملازنی.
5- «زیتون و کبوتر» نوشته عبدالله خداکریمی به کارگردانی عبدالله خداکریمی.
6- «نوروزنامک» نوشته عرفان پهلوانی به کارگردانی عرفان پهلوانی.
7- «گاو» نوشته سعید موحدی به کارگردانی سعید موحدی.
8- «شادی و شفا» نوشته آرش منصوری به کارگردانی سعید نوروزی.
9- «الاغی روی پل» نوشته مریم رضا‌زاده به کارگردانی مریم رضا‌زاده.
10- «کفش شماره 100» نوشته رئوف دشتی به کارگردانی سیدجواد رحیم‌زاده.
11- «چاه مکن بهر کسی» نوشته جواد روحانی به کارگردانی جواد روحانی.
12- «تاج محمد ترسو» نوشته عبدالرحمن دیه جی به کارگردانی رضا خسروی و محبوبه قلئمی.
13- «زائر آب و سنگ» نوشته یگانه عبدالمالکی به کارگردانی یگانه عبدالمالکی.
14- «دشت بلبل» نوشته علیرضا سعیدی‌کیاسری به کارگردانی یاسر محمودی برنتی.
15- «سه چرخه» نوشته محمد وحیدی به کارگردانی محمدرضا مرشد.
16- «من و کوزه» نوشته احمد بیگلریان به کارگردانی فرزاد لباسی.
17- «گرگم و گله می‌برم» نوشته افسانه شعبان‌نژاد به کارگردانی سعید جاور.
18- «تاب تاب عباسی» نوشته محمد رحمانی به کارگردانی محمد رحمانی.
19- «باغ بدون کلاغ نیست» نوشته حسین قربان‌زاده به کارگردانی کیوان باقلاچی.
20- «بچه‌خرس از درخت پایین نمی‌آید» نوشته حسین‌قربانزاده به کارگردانی کیوان باقلاچی.
21- «فیل‌ها» نوشته ندا حاجی‌بابایی به کارگردانی ندا حاجی بابایی.
22- «نقش‌ها تو را می‌بافند» نوشته حسین‌قربانزاده به کارگردانی حسین یوسفی.
گفتنی است، سومین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان سوره، از 16 تا 19 دی‌ماه سال‌جاری، به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، در دو بخش مسابقه در موضوعات «قرآن و سیره معصومان(ع)»، «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس»، «خِردورزی و فلسفه»، «اخلاق اجتماعی»، «سبک زندگی»، «بازی، ورزش و سرگرمی»، «علم و فناوری» و «زبان فارسی» و بخش جنبی برگزار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام نتایج بازخوانی آثار جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات