انتظامی: از شکایتم علیه غریبپور کوتاه نمی آیم

انتظامی: از شکایتم علیه غریبپور کوتاه نمی آیم

ایسنا/ غریبپور به خاطر تبدیل خانه عزتا... انتظامی به موزه و اتفاقات پس از آن و اختلاف با آقای بازیگر راهی دادگاه شد. انتظامی اطمینان داده تا پایان؛ ماجرای شکایت را پیگیری خواهد کرد.

بهروز غریبپور چندی پیش با درخواست عزت ا... انتظامی؛ محل سکونت این هنرمند را در مرمتی دوباره؛ به موزه انتظامی تبدیل کرد. گویا شهرداری مبلغ سه میلیارد تومان بابت این تغییر و تحول به آقای بازیگر پرداخت کرده است.
گله گزاریهای انتظامی از میزان پرداخت شهرداری و اختلاف نظر او با بهروز غریب پور (مدیر این پروژه) بحث را به رسانه ها کشاند. انتظامی در مصاحبه هایش به کرات گفت که از نتیجه کار بهروز غریبپور راضی نیست. غریبپور هم بارها گفت؛ به خواست شخص انتظامی به این پروژه پیوسته است. سرانجام همکاری این دو هنرمند در پروژه موزه انتظامی به شکایت و دادگاه رسید. صبح دیروز درحالیکه غریبپور برای ارایهی مستندات خود در دادگاه حاضر شده بود؛ عزتا... انتظامی و فرزندش(مجید انتظامی) و وکلایشان در دادگاه حاضر نشدند.
عزت ا... انتظامی به ایلنا گفت: خودتان بروید آنجایی که آقایان نام موزهی مرا به آن اطلاق کردهاند را از نزدیک ببینید. به هیچ وجه این خانه؛ شبیه موزه نیست. او ادامه داد: آقای غریبپور در مصاحبه های مختلف بارها گفته که من از شهرداری پول گرفتم و خانه ام را واگذار کردم. خیلی طبیعی است. زیرا من خانه ام را فروخته ام تا بتوانم محل دیگری را برای اسکان خود و خانواده ام فراهم کنم.
انتظامی درباره چرایی شکایت از غریبپور نیز گفت: نمیخواستم ایشان را به دادگاه بکشم اما توهین هایشان در مطبوعات و پرداختن به مسائل خصوصی زندگی من که به ایشان مربوط نبوده؛ درواقع خیانت در امانت است. به همین دلیل از ایشان شکایت کردم بلکه قانون بتواند جلوییشان را بگیرد. آقای بازیگر راجع به اینکه تا کجای این داستان پیش خواهد رفت هم گفت: تا آخرش خواهم رفت. چون بعداز این همه سال کار در عرصه فرهنگی کشور؛ توان این را ندارم که مورد توهین واقع شوم و مطمئنم مردم هم دلشان نمیخواهد هنرمند محبوبشان آماج حملات واقع شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتظامی: از شکایتم علیه غریبپور کوتاه نمی آیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X