صلصالی: آذری یادش رفته روزی نَصاب ماهواره بود!

صلصالی: آذری یادش رفته روزی نَصاب ماهواره بود!

ایسنا/ کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: هر کس شما را نشناسد من به خوبی شما را می‌شناسم. ظاهرا یادتان رفته که به خانه مدیران قبلی می‌رفتید و دیش ماهواره برای آن‌ها نصب می‌کردید!
محمد صلصالی در واکنش به صحبت‌های اخیر سعید آذری، اظهارکرد: چند روز قبل که من مصاحبه کردم اسم از شخص خاصی نیاوردم اما به قول معروف"حرف صاحبش را می‌شناسد". در آن مصاحبه اصلا صحبتی از این نکردم که چرا باشگاه ذوب‌آهن من را بیرون کرده است که شما این حرف‌ها را زده‌اید و قصد داشته‌اید هواداران را در مقابل بنده قرار دهید. در آن مصاحبه فقط انتقاد کردم که رفتار باشگاه با من زشت بود، همین و بس.
وی افزود: شما ظاهرا قصد دارید هواداران را علیه بنده بشورانید، اما هواداران و مردم به خوبی می‌دانند که چه کسی چه کاره است. شما نظر ندهید سنگین تر هستید. واقعا دوست نداشتم این مطلب را بگویم، اما وقتی شما به 13 سال پیش اشاره می‌کنید من هم مجبور هستم برخی حقایق را فاش کنم. ظاهرا خودتان گذشته‌تان را از یاد برده‌اید آقای آذری، زمانی که به خانه مدیران سابق می‌رفتید و برای آن‌ها "دیش ماهواره نصب" می‌کردید.
کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: هر که شما را نشناسد من به خوبی شما را می‌شناسم. اگر تا حالا سکوت کرده بودم فقط به خاطر ذوب‌آهن بوده است، اما فکر می‌کنم که الفاظ شما در خصوص بنده در شأن یک مدیرعامل نباشد!
صلصالی تصریح‌کرد: آقای آذری شما چطور خود را ذوب آهنی می‌دانید و سپس می‌گویید چون از من خواهش کردند باز هم مدیرعامل ذوب‌آهن شدم. یعنی ذوب‌آهن آنقدر حقیر شده است که شما در مورد این باشگاه بزرگ اینگونه صحبت می‌کنید؟! به نظر شما یک ذوب‌آهنی اصیل چنین حرفی می‌زند؟! به هر حال بهترین قاضی مردم هستند.
وی خاطرنشان‌کرد: شما نمی‌خواهد در مورد هواداران ذوب‌آهن نظر دهید، چرا که آن‌ها خودشان عاقل هستند و نیاز به وکیل و وصی ندارند. شما برای آن‌ها نسخه نپیچید، هواداران با من رابطه بسیار خوبی دارند و هر جا که باشم دست آن‌ها را می‌بوسم. در ضمن محمد صلصالی هیچ برجی نمی‌سازد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صلصالی: آذری یادش رفته روزی نَصاب ماهواره بود!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X