شکرخدا گودرزی: نمایش «سهروردی» فرصت اجرا نیافت

شکرخدا گودرزی: نمایش «سهروردی» فرصت اجرا نیافت

بانی فیلم/ شکرخدا گودرزی گفت: علیرغم تعدیل کلی هزینه ها و نظر مثبت ریاست جمهوری که در مراسمی با ایشان درباره اجرای «سهروردی» صحبت کردم و ایشان به معاونت امورهنری وزارت ارشاد آقای مراد خانی دستور موکد دادند تا شرایط را برای این اجرا فراهم کنند هنوز از مرکز هنرهای نمایشی جواب قطعی نگرفته ام.
شکرخدا گودرزی نویسنده، مدرس و کارگردان تئاتر  درباره فعالیتهای کاری اش عنوان کرد: متاسفانه بعد از اجرای نمایش «بهرام چوبینه» در چهارسال قبل هنوز فرصت اجرای نمایش جدیدی را به دست نیاورده ام.
وی ادامه داد: درحدود یک سالی است که درگیر اجرای نمایش جدیدم درباره «سهروردی» هستم و بارها مسئولین تئاتر به من قول حمایت از اجرای این نمایش را دادند اما هربار با بهانه ای جدیدی مثل کمبود نقدینگی در مرکز هنرهای نمایشی وبودجه سنگین پروژه، کار به تعویق می افتد و از من می خواهند که هزینه ها را کاهش بدهم.
این کارگردان با تاکید بر این مسئله که با بررسی مجدد، هزینه های نمایش را به نصف کاهش داده است افزود: علیرغم تعدیل کلی هزینه ها و نظر مثبت ریاست جمهوری که در مراسمی با ایشان درباره این اجرا صحبت کردم وایشان به معاونت امورهنری وزارت ارشاد آقای مراد خانی دستور موکد دادند تا شرایط را برای این اجرا فراهم کنند هنوز از مرکز هنرهای نمایشی جواب قطعی نگرفته ام.
نویسنده و کارگردان نمایش «خواجه نظام الملک» ادامه داد: در جلسه ای با آقای مرادخانی و دکتر جمالی مدیریت بنیاد رودکی حتی بر سرمکان اجرای نمایش در تالاروحدت به توافق رسیدیم اما متاسفانه هنوزخبری از همکاری برای اجرای اثر نیست. مدام در حال رفت وآمد به مرکز هنرهای نمایشی هستم و فکر میکنم «سهروردی» اسیر هزارتوی مرکز هنرهای نمایشی است.
شکرخدا گودرزی در پایان صحبتهای خود گفت: امیدوارم مسئولین تئاتری بیشتر از اینها به فکر تئاتر ملی و اصیل ایرانی باشند. سهروردی بدون شک یکی ازبزرگترین فیلسوفان و عالمان ایرانی و اسلامی است و این خوب نیست نمایشی با محوریت مرور زندگی این شخصیت بیشتر از یک سال بلاتکلیف باشد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شکرخدا گودرزی: نمایش «سهروردی» فرصت اجرا نیافت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X