برگزاری اردوی مطالعاتی دانش آموزان پایه سوم و چهارم متوسطه لرستان

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گودرز كریمی فر افزود :موفقیت دانش آموزان سال چهارم در آزمون حساس و سرنوشت ساز كنكور، مستلزم برنامه ریزی دقیق و استفاده از تمامی ظرفیت ها و فرصت ها است.
وی بیان كرد: دوران دبیرستان و به خصوص سال های آخر تحصیل در این دوره دوران طلایی دانش آموزان می باشد.
وی در ادامه به حسن مطالعات گروهی دانش آموزان اشاره كرد و گفت : اردوی مطالعات علمی دانش آموزان می تواند به رفع اشكالات درسی و تفهیم بهتر مطالب كمك كند .
كریمی فر در ادامه به 9 هزار و 267دانش آموز پایه چهارم متوسطه در لرستان اشاره كرد و گفت : ارتقاء جایگاه لرستان در كنكور سراسری با اولویت رتبه های زیر هزار یكی از مهمترین سیاست های ما در حوزه آموزش است .
وی تعداد دانش‎آموز ان پسر پایه چهارم را چهار هزار و67 نفر و دختران را پنج هزار و200 دختر اعلام كرد و گفت : دانش‎آموزان پایه سوم متوسطه هم می‎توانند از این فرصت استفاده كنندو در اردوی مطالعاتی شركت كنند .
وی تعداد دانش‎آموزان پایه سوم متوسطه لرستان را 14هزار و 154نفر اعلام كرد و گفت : از این تعدادهفت هزار 208 دانش آموز دختر وشش هزار و 946نفر پسر هستند .
كریمی فر اضافه كرد: دانش آموزان لرستانی در دو سال گذشته افتخارات خوبی در كنكور سراسری كسب كردند و امید می رود با برنامه ریزی منسجم و دقیق این توفیقات از نظر كمی كیفی ارتقا پیدا كند .
در حال حاضر 320 هزار دانش آموز و 45 هزار فرهنگی تحت پوشش اموزش و پرورش استان قرار دارد .
7274/6001

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری اردوی مطالعاتی دانش آموزان پایه سوم و چهارم متوسطه لرستان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X