معلمان گرانبهاترين سرمايه ملي كشور هستند

به گزارش ايرنا علي دهقان روز يكشنبه در آئين تقدير از معلمان شهرستان خاتم اظهار كرد: ما در زماني زندگي مي كنيم كه كاروان بشريت به سرعت مي تازد و پرده هاي جهل را با خود مي برد و علم در آن جلوه اي خاص دارد در چنين عصري احترام به مقام شامخ معلم بايد سرلوحه كار مسئولان قرار گيرد.
وي خاطرنشان كرد: پاداش معلم از فرد روزه دار و شب زنده دار بيشتر است چرا كه آموزش كليد اكثر زمينه ها در دنياست.
وي نهادينه شدن آموزش و پرورش و همراهي مسئولان شهرستان را به عنوان يك سمبل همراهي و همدلي معرفي كرد و يادآور شد: حضور گسترده مسئولان در چنين آئين هايي علاوه بر توجه آنها مي تواند موجب افزايش همدلي بين آنها شود.
وي اضافه كرد: اميد داريم با همراهي رئيس آموزش و پرورش شهرستان و همچنين رئيس شوراي آموزش و پرورش و ديگر مسئولان شاهد ارتقاء سطح معلمي در اين شهرستان باشيم.
دهقان در پايان گفت: من حامل پيام مدير كل آموزش و پرورش استان يزد در راستاي تبريك به معلمان شهرستان و همچنين تقدير از مسئولان هستم.
در ابتداي اين آئين رئيس شوراي آموزش و پرورش خاتم اظهار داشت: بايد قدردان زحمات معلمان بود چرا كه آنها بدون انتظار از هيچ پاسداشتي مسئوليت خود را در كه تربيت نسل آينده ساز است انجام مي دهند.
محمد زاده رحماني افزود: آنها چراغ روشني بخش در جامعه هستند و اگر توسعه اي در جوامع رخ مي دهد مديون معلمان و آموزش هاي آنها است.
وي ضمن اشاره به حمايتهاي آموزش و پرورش كل از شهرستان اذعان داشت: اميد دارم تا همچنان اين حمايتها ادامه داشته باشد و مسئولان نگاه ويژه اي را به خاتم داشته باشند.
اين آئين با حضور مسئولان استان و شهرستان و جمع كثيري از معلمان و خانواده هايشان برگزار و از معلمان بازنشسته شهرستان با اهداي لوح قدرداني شد.
خاتم با 52 واحد آموزشي داراي سه هزار دانش آموز است و با 40 هزار نفر جمعيت در فاصله 240 كيلومتري يزد واقع شده است.
7534/ 6197

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معلمان گرانبهاترين سرمايه ملي كشور هستند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X