مهارت زندگی/ سؤالاتی که کارمندان می ترسند، بپرسند!

مهارت زندگی/ سؤالاتی که کارمندان می ترسند، بپرسند!

آفتاب/ در شرکتی که به سرعت در حال رشد و حرکت است، ارائه‌ی بازخورد مداوم به کارکنان ممکن است از یاد برود در حالی که این مورد جزئی حیاتی برای عملکرد بهتر است.
۴ سؤال که کارمندن شما احتمالاً مایل به پرسیدن آنها از شما هستند اما آن را نمی‌پرسند، اگر مدیر از این موارد آگاه باشد و آنها را در محیط کار مطرح کند، می‌تواند عملکرد تیم خود را بهینه‌سازی کند
"آیا من عضوی از موفقیت طولانی‌مدت این شرکت هستم؟
نگرش خود از شرکت همراه با تصور خود از موقعیت کارمند در این نگرش را با او به اشتراک بگذارید. حتی اگر شخص در این تصویر جایی ندارد دلیل آن را برایش توضیح دهید. کاری کنید که کارمند دقیقاً بداند چه نقشی در موفقیت آینده‌ی سازمان دارد. پرداختن به این سؤال شخص را درگیر گفتگویی معنادار در مورد آینده‌ی شرکت و کارکنان آن از جمله خودش می‌کند.
" آیا وجود من تأثیری بر فرهنگ و محیط دارد؟"
در بعضی مواقع در مورد اینکه چقدر نگرش و رفتار کارمندتان با فرهنگ سازمان منطبق هست یا نیست، با او به صحبت بنشینید و از او قدردانی کنید. مثالهای مشخصی از رفتارهای ارزشمند شخص بیاورید.
" استعدادهای خاص من چقدر برای شما و شرکت ارزشمند است؟
در مورد استعداد خاص شخص و اینکه این استعدادها چگونه در موفقیت شرکت نقش دارد صحبت کنید، یا از کارمند بپرسید که استعداد اصلی او چیست و اینکه چگونه این استعداد در حال حاضر یا آینده برای اهداف کسب‌وکار شما مورد نیاز است.
"نقاط ضعف من که در ارتباط با اهداف شرکت می‌باشند، چه هستند؟"
نقاط ضف شخص را با او به اشتراک بگذارید. اگر این ضعف قابل بهبود است برنامه‌ای برای پیشرفت آن داشته باشید و اگر غیرقابل بهبود است به دنبال راهی باشید تا شخص بتواند آن را به شیوه‌ای سازنده مدیریت کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهارت زندگی/ سؤالاتی که کارمندان می ترسند، بپرسند!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X