گزارش صالحی از مسائل مطرح بین سازمان انرژی اتمی و شورای حکام در کمیسیون انرژی

گزارش صالحی از مسائل مطرح بین سازمان انرژی اتمی و شورای حکام در کمیسیون انرژی

ایسنا / رئیس سازمان انرژی اتمی با حضور در جلسه کمیسیون انرژی مجلس در مورد اقدامات انجام شده آن سازمان و مسائل مطروحه فیمابین سازمان با شورای حکام گزارش می‌دهد.

بررسی لایحه یک شوری زیست‌محیطی ایران با حضور کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهوری، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان انرژی اتمی، وزارت نفت، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌های مجلس و نیز جمع‌بندی طرح یک شوری الحاق برخی از مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت از دستورهای کاری اعضای کمیسیون انرژی مجلس در هفته آینده است.

اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن بازدید از نهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، ادامه بررسی طرح یک‌فوریتی اساسنامه‌ شرکت ملی نفت و نیز اتخاذ تصمیم در خصوص طرح یک شوری اجازه سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی و مؤسسات عمومی غیردولتی به استفاده از انرژی خورشیدی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

کمیته نفت، گاز و پتروشیمی این کمیسیون نیز به بررسی مشکلات جایگاه‌داران پمپ‌بنزین با حضور مسئولان وزرات نفت، شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات، مرکز پژوهش‌های مجلس و جایگاه‌داران پمپ‌بنزین می‌پردازد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس نیز در جلسات هفته آینده خود به ادامه رسیدگی به لایحه و طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و رسیدگی به طرح اصلاح تبصره یک ماده پنج قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری سازی نوآوری‌ها و اختراعات می‌پردازند.

دعوت از مسئولان ذی‌ربط جهت ارائه گزارش عملکرد تبصره چهار قانون بودجه سال 93 کل کشور و نیز معرفی دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت ناظر در شورای حقوق و دستمزد در دستور کار اعضای کمیسیون برنامه و بودجه قرار دارد.

کارگروه‌های اقتصادی، اجتماعی و عمومی دفاعی این کمیسیون نیز به ترتیب به ادامه بررسی پیشنهادات الحاقی به لایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و گزارش دیوان محاسبات در مورد عملکرد شش‌ماهه تبصره 21 بودجه، ادامه بررسی طرح شفاف‌سازی نتایج نهایی آزمون‌های استخدامی به داوطلبان استخدام و ممنوعیت بکارگیری غیرقانونی و بررسی بودجه پیشنهادی دیوان محاسبات در سال 94 و جمع‌بندی نهایی تفریغ بودجه 91 می‌پردازند.

بر اساس این گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس نیز هفته آینده به ادامه بررسی لایحه الحاق تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و نیز لایحه موافقتنامه بین ایران و ترکیه در مورد استفاده از دروازه مرز زمینی اسندره و سرو می‌پردازند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش صالحی از مسائل مطرح بین سازمان انرژی اتمی و شورای حکام در کمیسیون انرژی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X