نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد برگزار شد

نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد برگزار شد

نسیم / نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد برگزار شد، بررسی نقش نیروی دریایی سپاه در توان و قدرت بازدارندگی و ارزیابی راهکارهای عملی برای تثبیت و تقویت این نقش در سطح منطقه‌ای، از جمله محورهایی بود که در این همایش به آن پرداخته شد

به گزارش «نسیم» نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان و مدیران نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جوار بارگاه ملکوتی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در مشهد مقدس برگزار شد.

ارزیابی عملکرد، بررسی شیوه ها و تکنیک ها، روزآمد کردن تاکتیک ها در حوزه های گوناگون عملکردی نیروی دریایی سپاه، ساختار سازی ، نظام مند کردن عملکرد در سطوح و مقیاس مختلف برای تثبیت و تقویت روند دفاعی در حوزه های مأموریتی، بررسی جایگاه تربیت و تعالی معنوی و برنامه های مرتبط با آن به عنوان یک اصل محوری در نهاد مقدس سپاه، بررسی نقش نیروی دریایی سپاه در توان و قدرت بازدارندگی و ارزیابی راهکارهای عملی برای تثبیت و تقویت این نقش در سطح منطقه ای از جمله محورهایی بود که در این همایش به آن پرداخته شد .

همچنین در مدت برگزاری این همایش تحلیل مؤلفه های قدرت و نقش هر یک از این مؤلفه ها در صحنه های عینی و میدان های عملیاتی ملموس و پیش بینی شده، تمرکز بر اولویت ها، گسترش ابعاد گوناگون اشراف اطلاعاتی و طبقه بندی واستخراج نتایج لازم از این اطلاعات، توانمندسازی مدیریت و فرماندهی با ارتقای قدرت بازی خوانی و درک معنا و مفهوم هر یک از تحرکات دشمن،توجه به عوامل ارتقای قدرت تحلیل و پیش بینی در حوزه مأموریتی با محوریت استراتژی دریایی سپاه، توجه به راههای گسترش، تحکیم، تثبیت و عمق بخشی به مؤلفه هایی همچون صلابت، ایمان، معنویت، قاطعیت و شدت در برابر دشمنان و رحمت، رأفت و مودت در بین دوستان، همرزمان و همسنگران نیز مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

در این همایش جمعی از فرماندهان ، مسئولین ، اساتید اخلاق و فرماندهان و مدیران نیروی دریایی سپاه به سخنرانی در حوزه های نظامی، امنیتی، تربیت و تعالی، فرهنگی و خدماتی پرداختند.

تجلیل از خانواده سرداران شهید نیروی دریایی سپاه از دیگر بخش های این همایش بود که به نمایندگی از خانواده سرداران شهید از برادر شهید مهدوی- سردار سربلند نیروی دریایی سپاه- تجلیل و تقدیر شد.

زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع)، مهمترین برنامه معنوی فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد مقدس بود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات