نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد برگزار شد

نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد برگزار شد

نسیم / نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد برگزار شد، بررسی نقش نیروی دریایی سپاه در توان و قدرت بازدارندگی و ارزیابی راهکارهای عملی برای تثبیت و تقویت این نقش در سطح منطقه‌ای، از جمله محورهایی بود که در این همایش به آن پرداخته شد

به گزارش «نسیم» نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان و مدیران نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جوار بارگاه ملکوتی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در مشهد مقدس برگزار شد.

ارزیابی عملکرد، بررسی شیوه ها و تکنیک ها، روزآمد کردن تاکتیک ها در حوزه های گوناگون عملکردی نیروی دریایی سپاه، ساختار سازی ، نظام مند کردن عملکرد در سطوح و مقیاس مختلف برای تثبیت و تقویت روند دفاعی در حوزه های مأموریتی، بررسی جایگاه تربیت و تعالی معنوی و برنامه های مرتبط با آن به عنوان یک اصل محوری در نهاد مقدس سپاه، بررسی نقش نیروی دریایی سپاه در توان و قدرت بازدارندگی و ارزیابی راهکارهای عملی برای تثبیت و تقویت این نقش در سطح منطقه ای از جمله محورهایی بود که در این همایش به آن پرداخته شد .

همچنین در مدت برگزاری این همایش تحلیل مؤلفه های قدرت و نقش هر یک از این مؤلفه ها در صحنه های عینی و میدان های عملیاتی ملموس و پیش بینی شده، تمرکز بر اولویت ها، گسترش ابعاد گوناگون اشراف اطلاعاتی و طبقه بندی واستخراج نتایج لازم از این اطلاعات، توانمندسازی مدیریت و فرماندهی با ارتقای قدرت بازی خوانی و درک معنا و مفهوم هر یک از تحرکات دشمن،توجه به عوامل ارتقای قدرت تحلیل و پیش بینی در حوزه مأموریتی با محوریت استراتژی دریایی سپاه، توجه به راههای گسترش، تحکیم، تثبیت و عمق بخشی به مؤلفه هایی همچون صلابت، ایمان، معنویت، قاطعیت و شدت در برابر دشمنان و رحمت، رأفت و مودت در بین دوستان، همرزمان و همسنگران نیز مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

در این همایش جمعی از فرماندهان ، مسئولین ، اساتید اخلاق و فرماندهان و مدیران نیروی دریایی سپاه به سخنرانی در حوزه های نظامی، امنیتی، تربیت و تعالی، فرهنگی و خدماتی پرداختند.

تجلیل از خانواده سرداران شهید نیروی دریایی سپاه از دیگر بخش های این همایش بود که به نمایندگی از خانواده سرداران شهید از برادر شهید مهدوی- سردار سربلند نیروی دریایی سپاه- تجلیل و تقدیر شد.

زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع)، مهمترین برنامه معنوی فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد مقدس بود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد برگزار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X