مسجدجامعی: در یکسال گذشته هیچ تفاوتی در شورا بین دو طیف اصلاح‌طلب و اصول‌گرا وجود نداشت

مسجدجامعی: در یکسال گذشته هیچ تفاوتی در شورا بین دو طیف اصلاح‌طلب و اصول‌گرا وجود نداشت

فارس / رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: فضا در یک سال گذشته به گونه‌ای وجود داشت که هیچ تفاوتی بین دو طیف اصلاح‌طلب و اصول‌گرا وجود نداشت و تلاش شد فضای تعاملی و همکاری در شورا ایجاد شود.

احمد مسجد جامعی رئیس سابق شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده در مدت ریاستش در شورای شهر اظهار داشت: به طور کلی می‌توان سال نخست شورای چهارم را، سالی پویا، پرنشاط و پرکار دانست.

وی تصریح کرد: بنده در طول ریاستم در نخستین سال از شورای چهارم تلاش کردم که بر اساس چارچوب‌ها و قوانین تعریف شده در شورا عمل کنم.

مسجد جامعی ادامه داد: در یکسال گذشته هیچ موردی پیدا نمی‌شود که عضوی از هئیت شورا خواسته باشد تا سوالی را در صحن مطرح کند و بنده این اجازه را به وی نداده باشم چرا که در سال نخست شورا سعی شد فضای مناسبی برای اظهار نظر اعضا فراهم شود.

رئیس سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای طرح پرسش و سوال از سوی نمایندگان مردم در شورای شهر در طول یکسال گذشته وجود نداشته است گفت: فضا به گونه‌ای وجود داشت که هیچ تفاوتی بین دو طیف اصلاح‌طلب و اصول‌گرا وجود نداشت و تلاش شد فضای تعاملی و همکاری در شورا ایجاد شود.

عضو شورای شهر تهران بیان داشت: نمایندگان مردم در شورای شهر حق گروه‌بندی و جناح‌بندی ندارد و بنده به این موضوع اعتقاد داشتم و سعی کردم در این مورد از حق تمامی اعضا دفاع کنم.

مسجد جامعی با بیان اینکه شورای چهارم نقاط قوت زیادی داشت گفت: یکی از نکات بارز و مهم شورای چهارم برگزاری جلسات هیئت رئیسه به صورت منظم و یک هفته در میان بود که این جلسات در گذشته سابقه نداشته است.

به گفته رئیس سابق شورای شهر تهران جلسات هیئت رئیسه شورای شهر جلساتی کارآمد، اثرگذار و مهم بود که توانست در شکل‌گیری اجرایی قواعد و مقررات شورا تاثیری خوبی را بگذارد.

مسجد جامعی با اشاره به اینکه متاسفانه در یکسال گذشته برخی از رسانه‌های سراسری مایل به پوشش به اخبار شورا نداشتند، گفت: علیرغم این نگاه، اعضای شورای شهر به دنبال مطالبات مردم در سطح شهر بودند چرا که اهمیت حقوق شهروندی برای اعضای شورای شهر امری بدیهی و انکار ناپذیر است.

رئیس سابق شورای شهر در پایان گفت: در حالی مدت ریاست بنده در شورای شهر به پایان رسیده است که تمامی طرح‌ها و لوایح ارائه شده به صحن به تصویب رسیده است.

وی در پایان در خصوص ادامه برنامه تهرانگردی گفت: این موضوع بستگی به استقبال خبرنگاران دارد و چنانچه بخواهند ادامه پیدا می‌کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسجدجامعی: در یکسال گذشته هیچ تفاوتی در شورا بین دو طیف اصلاح‌طلب و اصول‌گرا وجود نداشت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X