میرمحمدی: سازمان بازرسی هفته آینده به کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس گزارش می‌دهد

میرمحمدی: سازمان بازرسی هفته آینده به کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس گزارش می‌دهد

فارس / رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس گفت:‌ سازمان بازرسی و سایر نهادهای مربوط هفته آینده طی جلسه‌ای گزارش خود را از روند انجام وظایف محوله به کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس ارائه می‌کنند.

سیدمحمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، گفت: کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس دوشنبه هفته آینده (7 مهر 93) تشکیل جلسه می‌دهد و در این جلسه سازمان بازرسی و تعدادی از نهادهای مرتبط گزارش خود را از روند پیشرفت شناسایی معارضان و پرداخت حقوق آنها به منظور رفع مالکیت در زمین‌های خوجیر و جلوگیری از ریخته شدن پساب شهرستان پردیس به جاجرود به کمیته ارائه می‌کند.

وی افزود: در این جلسه علاوه بر سازمان بازرسی استانداری و آب منطقه‌ای تهران، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان محیط زیست نیز در جلسه حضور داشته و گزارش خود را در رابطه با موضوعات ذکر شده ارائه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از چندی پیش کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس موضوع رفع سلب مالکیت از ساکنین منطقه و نهادهای دولتی مستقر در پارک ملی خوجیر را در دستور کار خود قرار داده و از آن جایی که مالکین شخصی بهای زمین تصرف شده را پرداخت کرده‌اند بنا شده تا ضمن پرداخت حقوق آنها این منطقه از ساکنان آن و همچنین نهادهای ملی مستقر پاکسازی شود.

همچنین در بحث رودخانه جاجرود موضوع جلوگیری از ریخته شدن پساب‌های شهرستان پردیس به این رودخانه از مدتی قبل در دستور کار بوده است و بناست تا دستگاه‌های ذی‌ربط گزارش خود را از روند پیشرفت کار در این حوزه به کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس ارائه کنند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میرمحمدی: سازمان بازرسی هفته آینده به کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس گزارش می‌دهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X