پروردگارا! خودت شفیعم باش

 پروردگارا! خودت شفیعم باش

باشگاه خبرنگاران/ بارالها مرا از (کیفر) تو پناه دهنده ‏اى نیست پس باید عزت توانائیت پناهم دهد و براى من شفیعى به سوى تو نیست پس باید فضل و احسان تو شفیعم شود و گناهانم مرا ترسانیده است ، پس باید (گذشتت) مرا ایمن سازد.
پس آنچه بر زبان آوردم از روى نادانى به کردار زشتم و در اثر فراموشى کارهاى بد گذشته ‏ام نیست‏ بلکه براى آن است که آسمان تو و هر که در آن است و زمین تو و هر که بر روى آن است پشیمانى را که براى تو آشکار کردم و توبه ‏اى را که به سبب آن به تو پناه بردم بشنوند. تا شاید برخى از آنان در سایه رحمتت بر جایگاه بدم رحم کند یا بر پریشان حالیم بر من رقت آورد آنگاه دعایى به حال مى ‏کند که از دعاى خود من نزد تو به اجابت نزدیک تر باشد یا شفاعتى نماید که از شفاعت خودم نزد تو استوارتر باشد و رهایی ام از خشم تو و دستیابی ام به خشنودیت در آن باشد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « پروردگارا! خودت شفیعم باش » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X