فیلم «تنهای تنهای تنها»؛ نمایش مضامین انسانی در قالب دینی

فیلم «تنهای تنهای تنها»؛ نمایش مضامین انسانی در قالب دینی

سینماپرس/ صابر اله دادیان در سومین روز از جشنواره فیلم مقاومت، در سینما فلسطین فیلم سینمایی «نهای تنهای تنها» اکران شد و با استقبا بسیار خوب تماشاگران هم قرار گرفت. فیلم که در سال حضور خود در جشنواره فجر و اکرانش نظر منتقدین را به خود جلب کرده بود در این جشنواره نیز مورد توجه داوران قرار گرفته و از نامزدهای چند رشته اصلی به شمار می رود.
رنجرو پسرکی بوشهری است که روحیات خاصی دارد. او در عین حال که ز زیر درس رد برو است و به ولگردی شهره است به شدت پر کار، ماجرا جو، تخیلی و کنجکاو است. رنجرو در یکی از رویاهای خود بشقاب پرنده ای را بر فراز نیروگاه اتمی بوشهر می بیند که برای نمونه برداری از زمین و تحقیقات به آنجا آمده اند اما با سر رسیدن رنجرو یکی از افراد خود را روی زمین جا می گذارند، موجود فضایی که با آمدن رنجرو خود را به یک لاک پشت تبدیل کرده است.
رنجرو که بخاطر حرف ها و باورهایش مورد تمسخر دوستانش قرار می گیرد می تواند با یک پسر بچه روسی ابه نام الک رتباط برقرار کند. در حالی که هیچکدام حرف همدیگر را نمی فهمند و تنها گاه گداری خاله الگل که او هم یک روسی است حرف هایشان را برای هم تجربه می کند. پسر بچه روسی که عمویی فضانورد دارد حرف ها و ادعای رنجرو را باور کرده و برای نگهداری از موجود فضایی و رساندن او به فضایی ها به او کمک می کند، اما دوستی و نزدیکی او با پسر مهندس روس به مذاق بومیان منطقه خوش نمی آید!
همه اتفاقات فیلم از جمله آغاز دوستی و جدایی رنجرو از پسر روسی در حاشیۀ مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 است. در شرایطی که اتفاقات به نفع ایران پیش نمی رود و روس ها مجبور می شوند کمپ خود را از بوشهر به روسیه بازگردانند. اتفاقی که برای رنجرو و خاله الگا به دلیل نزدیکیش به ماجرای دوستی آنها بدل به یک تراژدی می شود!
صابر اله دادیان

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فیلم «تنهای تنهای تنها»؛ نمایش مضامین انسانی در قالب دینی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X