حوادث/ اعدام قاچاقچی حرفه ای

حوادث/ اعدام قاچاقچی حرفه ای

ایرنا/ قاچاقچی حرفه ای که مدتی متواری بود پس از دستگیری و محاکمه در دادگاه انقلاب صبح سه شنبه در زندان مرکزی قم اعدام شد.

به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب قم ، محکوم علیه غ ـ س که سرکرده یک باند قاچاق مواد مخدر بود و نسبت به ترانزیت مواد مخدر و فروش در استان های دیگر اقدام می نمود از سال 81 به رغم اینکه تعدادی از اعضای باند وی دستگیر شدند به همراه برادرش موفق به فرار می شود.
محکوم علیه که طی ده سال از قم فرار کرده بود با نامهای مستعار و از راه قاچاق مواد مخدر اموال زیادی کسب کرد و جهت فرار از تعقیب و مصون ماندن از کیفر تمامی اموال منقول و غیرمنقول خود را به نام دیگران منتقل می نمود تا اینکه پیگیری موضوع تعقیب این متهم در دستور کار قرار گرفت.

این گزارش حاکیست: متهم که در سوابق او یک فقره قتل نیز وجود دارد و مکرر اقدام به خرید مواد مخدر از استان های مرزی و فروش در دیگر نقاط کشور می نمود پس از دستور موثر دادستان عمومی و انقلاب قم نهایتا در محل اقامتش در تهران شناسایی و با اقدامات به موقع پلیس علی رغم اینکه اقدام به فرار نموده و سلاح جنگی و تجهیزات نظامی شامل شوکر و اسپری و دستبند نیز همراه داشت دستگیر شد.
پرونده وی پس از طرح و رسیدگی در دادگاه و اخذ اظهارات و اعترافات وی با صدور کیفر خواست به شعبه اول دادگاه انقلاب ارسال و مستند به تبصره و بند 4 ماده 4 قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام به اتهام خرید و فروش و توزیع حدود یک تن مواد مخدر به مصادره اموال و اعدام محکوم شد.
روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب قم اعلام کرد: رای دادگاه پس از تایید در دادستانی کل کشور و پس از اجازه اجرا از ریاست قوه قضاییه صبح امروز سه شنبه در زندان مرکزی قم اجرا شد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حوادث/ اعدام قاچاقچی حرفه ای» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X