عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: حذف یارانه پردرآمدها نیمه دوم سال باید اجرایی شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: حذف یارانه پردرآمدها نیمه دوم سال باید اجرایی شود

خانه ملت/ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه حذف یارانه پردرآمدها درابتدای نیمه دوم سال قطعا باید اجرایی شود، گفت: دولت برای پرداخت یارانه برای تمام دهک ها منابع ندارد بنابراین حذف یارانه پردرآمدها جزو واجباتی است که باید دولت انجام دهد.

سید محمد حسین میرمحمدی با بیان اینکه دهک های درآمدی مشخص هستند و یارانه بگیران شناسایی شدند،‌ گفت:‌ دولت برای پرداخت یارانه برای تمام دهک ها منابع ندارد بنابراین حذف یارانه پردرآمدها جزو واجباتی استکه باید دولت انجام دهد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی دولت هم درصدد حذف یارانه دهک های پردرآمد است،‌ گفت: حذف یارانه پردرآمدها درابتدای نیمه دوم سال قطعا باید اجرایی شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه حذف یارانه پردرآمدها قطعی است و باید انجام شود،‌ گفت: دولت به اندازه کافی در حذف یارانه پردرآمدها تاخیر داشته است.

وی در ادامه درباره نحوه توزیع سهام عدالت، با تاکید بر اینکه هرکدام از این برگه ها تکلیفی را برعهده سهامدار و بنگاههای واگذار شده گذاشته است،‌ گفت: دولت باید نام سهام شرکتهایی که دردست مردم است را مشخص و شرایط خرید و فروش سهام را فراهم کند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نحوه ارتباط بنگاهها با سهامداران باید مشخص شود،‌ گفت:‌ با توزیع برگه های سهام حقی برای مردم ایجاد شده است و اینکه بگوییم اعتبار ندارد درست نیست.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس افزود:‌ در این زمینه طرحی توسط نمایندگان مجلس تهیه شده تا دارندگان سهام عدالت بتوانند آن بخش از سهام خود را که از محل آن سود پرداخت شده، به غیر واگذار کنند که در صورت تصویب نهایی طرح قابل اجرا خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: حذف یارانه پردرآمدها نیمه دوم سال باید اجرایی شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X