افضلی فرد: طرح تبدیل کمیسیون اصل 90 به دیوان در هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 رد شد

افضلی فرد: طرح تبدیل کمیسیون اصل 90 به دیوان در هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 رد شد

فارس / دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: پیشنهاد کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس در ارتباط با طرح تبدیل کمیسیون اصل 90 به دیوان در هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 بررسی و رد شد.

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، گفت: به دنبال ارائه طرح تبدیل کمیسیون اصل 90 مجلس به دیوان، کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس طی نامه‌‌ای پیشنهاداتی را به کمیسیون اصل 90 ارائه کرد که این پیشنهادات از سوی کمیسیون اصل 90 رد شد.

وی افزود: هدف کمیسیون اصل 90 از ارائه طرح مذکور در ایجاد تغییرات و اصلاحات در حوزه اختیارات افزایش اختیارات کمیسیون و استفاده بیشتر از ظرفیت‌های آن بود که پیشنهادات اصلاحی کمیسیون اصل 90 نه تنها تأمین کننده این خواسته نبود بلکه اختیارات کمیسیون را نیز محدود می‌ساخت.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: کمیسیون اصل 90 یکی از کارشناسان را مأمور کرد تا تغییرات و اصلاحات مورد نظر در مورد حوزه وظایف و اختیارات را آماده و به کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس ارائه کند تا پس از بررسی و تصویب در کمیسیون آیین‌نامه و صحن علنی مجلس آماده اجرا باشد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افضلی فرد: طرح تبدیل کمیسیون اصل 90 به دیوان در هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 رد شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X